Kilpailu 8.2.2017 Mölli, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, koirakoita 11, ihanneaika 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 käävil Nasu Wilhelmina Koivunen TSAU 31,59 -16,41 0 -16,41  
2 6 kleins Ina Eija Kumpula TSAU 32,22 -15,78 0 -15,78  
3 9   Riina Annina Ekman ATT 47,34 -0,66 0 -0,66  
4 2 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT 37,94 -10,06 5 5  
5 3 shelam Scilla Janita Lehikoinen   38,06 -9,94 5 5  
6 1 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 43,65 -4,35 10 10  
7 8 schipp Juju Maija Ojala ATT 37,53 -10,47 30,00 30,00  
8 11 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 60,05 12,05 30 42,05  
  4 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 29,41 -18,59 10 10 ULKOP
  10 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 59,97 11,97 10 21,97 ULKOP
  7 schipp Nixi Maria Salonen ATT 33,90 -14,10 25 25 ULKOP

Medi, koirakoita 8, ihanneaika 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 14 schipp Remu Riikka Korkalainen TSAU 26,59 -21,41 0 -21,41  
2 18 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 30,31 -17,69 0 -17,69  
3 16 shelam Elsa Camilla Kandelin TSAU 29,90 -18,10 5 5  
4 13 shiba Nero Janette Piirto TSAU 34,78 -13,22 5 5  
  12 isllam Dimma Riikka Väyrynen LSKK 33,63 -14,37 5 5 ULKOP
  17 barbet Dante Sinianna Kailajärvi TSAU 42,66 -5,34 5 5 ULKOP
  19 isllam Dina Riikka Väyrynen LSKK 36,16 -11,84 10 10 ULKOP
  15 parson Sky Mervi Juntunen TSAU 30,03 -17,97 15 15 ULKOP
  20 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT       POIS  
  21 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT       POIS ULKOP

Maksi, koirakoita 10, ihanneaika 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 31 auskel Neo Tapio Mäntysalo ATT 24,07 -23,93 0 -23,93  
2 24 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 24,13 -23,87 5 5  
3 29 labnou Urho Paula Ojanen FORPK 49,07 1,07 15 16,07  
4 32 x-rotu Fani Kreetta Kulonen MYNSK 54,50 6,50 35 41,50  
5 26 x-rotu Nefer Susanna Jokinen TSKK 71,72 23,72 55 78,72  
  22 borcol Riesa Niina Saarentaa TSAU 22,84 -25,16 0 -25,16 ULKOP
  27 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 23,50 -24,50 10 10 ULKOP
  28 borcol Riesa Niina Saarentaa TSAU 31,78 -16,22 10 10 ULKOP
  30 porves Myy Petra Pippingsköld ATT 37,81 -10,19 10 10 ULKOP
  25 x-rotu Fani Kreetta Kulonen MYNSK 69,44 21,44 35 56,44 ULKOP
  23 auskel Teuvo Petra Malin ATT       POIS ULKOP