Kilpailu 4.12.2017 Mölli, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 11, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 135 s, eteneminopeus 2,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 käävil Hippo Kaisa Mustalampi SVK 26,31 -18,69 0 -18,69  
2 8 petbra Hector Merja Tapola FORPK 32,00 -13,00 0 -13,00  
3 6 gribel PaiPai Niina Aalto TSAU 34,31 -10,69 0 -10,69  
4 13 schipp Juju Maija Ojala ATT 36,43 -8,57 10 10  
  14 gribru Tofu Niina Aalto TSAU 32,23 -12,77 0 -12,77 ULKOP
  1 gribel Tofu Niina Aalto TSAU 35,33 -9,67 0 -9,67 ULKOP
  10 gribru Mocca Niina Aalto TSAU 36,08 -8,92 0 -8,92 ULKOP
  12 käävil Hippo Kaisa Mustalampi SVK 36,49 -8,51 5 5 ULKOP
  5 gribru Igor Pauliina Tapola LSKK 47,69 2,69 5 7,69 ULKOP
  11 schipp Nixi Maria Salonen ATT 48,04 3,04 45 48,04 ULKOP
  3 lägpys Tuisku Siiri Toivonen TASSU 89,29 44,29 25 69,29 ULKOP
  2 käävil Lykke Nellie Aaltonen ATT       POIS  
  4 koohon Lemon Anne Trygg ATT       POIS  
  9 schipp Freya Pia Rämö TSKK       POIS ULKOP

Medi, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 5, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 135 s, eteneminopeus 2,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 snauts Luna Katja Koskinen TSAU 39,09 -5,91 10 10  
  4 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 27,39 -17,61 15 15 ULKOP
  2 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 75,56 30,56 45 75,56 ULKOP
  5 snauts Luna Katja Koskinen TSAU 82,22 37,22 40 77,22 ULKOP
  3 kkette Möhkö Amanda Perälä   241,08 196,08 35 HYL  

Maksi, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 14, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 135 s, eteneminopeus 2,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 13 borcol Wilda Sanna Raussi TSAU 25,61 -19,39 0 -19,39  
2 3 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU 24,76 -20,24 5 5  
3 2 auspai Fido Stina Rautomaa TSAU 28,57 -16,43 5 5  
4 7 snauts Osku Teija Virtaranta ATT 30,74 -14,26 5 5  
5 11 borcol Reizel Janika Karenmaa RAUMA 27,84 -17,16 10 10  
  12 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU 24,84 -20,16 5 5 ULKOP
  14 labnou Taika Saara Tuomivirta   31,59 -13,41 10 10 ULKOP
  5 pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT       HYL  
  6 labnou Taika Saara Tuomivirta         HYL  
  9 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU       HYL ULKOP
  1 porves Greta Hannele Virtanen MYNSK         POIS
  4 parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK         POIS
  8 porves Maia Hannele Virtanen MYNSK         POIS
  10 auskel Frida Tiina Salonen TSAU         POIS