Kilpailu 2.3.2017 Epäviralliset, Möllit, paikka Royal Canin Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 9, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 1,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT 26,78 -33,22 0 -33,22  
2 2 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 28,16 -31,84 10 10  
3 1 gribel PaiPai Nina Aalto TSAU 42,69 -17,31 10 10  
4 4 kleins Ina Eija Kumpula TSAU 35,56 -24,44 15 15  
5 3 petbra CousCous Nina Aalto TSAU 55,47 -4,53 15 15  
6 7 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 69,75 9,75 35 44,75  
7 6 kkkämä Simo Eeva Savola TSAU 51,28 -8,72 70 70  
  8 jackru Edi Tiina Kontto TSAU 25,78 -34,22 25 25 ULKOP
  10 gribru Latte Nina Aalto TSAU 49,84 -10,16 40 40 ULKOP

Medi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 10, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 1,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 lägpys Nuka Jenni Nurmi TSAU 29,34 -30,66 10 10  
2 2 kesvil Lenni Emmi Suomela SVK 29,66 -30,34 10 10  
3 1 brater Retu Veera Sipilä SCKCS 32,12 -27,88 10 10  
4 4 snauts Luna Katja Koskinen TSAU 34,35 -25,65 10 10  
5 8 schipp Remu Riikka Korkalainen TSAU 43,38 -16,62 25 25  
  10 snauts Luna Katja Koskinen TSAU 33,72 -26,28 5 5 ULKOP
  3 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT 33,59 -26,41 25 25 ULKOP
  5 x-rotu Skrållan Åsa Rancken TSAU 39,03 -20,97 35 35 ULKOP
  9 kesvil Lenni Emmi Suomela SVK 62,63 2,63 50 52,63 ULKOP
  6 espves Ali Anja Alanen RAUMA         ULKOP

Maksi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 11, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 1,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 32,10 -27,90 0 -27,90  
2 4 lyhcol Hupi Vilja Korpisaari   28,53 -31,47 5 5  
3 9 beauce Pösö Janne Helenius MYNSK 28,28 -31,72 10 10  
4 8 belpag Ilo Katja Hynninen ATT 39,31 -20,69 10 10  
5 2 kulnou Hertta Noora Rautionmaa TSAU 49,47 -10,53 25 25  
6 1 mudi Hipsu Eeva-Stiina Hatakka TSAU 44,19 -15,81 30 30  
7 5 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 65,16 5,16 60 65,16  
  7 porves Myy Petra Pippingsköld ATT 25,44 -34,56 5 5 ULKOP
  10 mudi Hipsu Eeva-Stiina Hatakka TSAU 29,87 -30,13 5 5 ULKOP
  11 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 35,28 -24,72 30 30 ULKOP
  6 auskel Teuvo Petra Malin ATT 30,53 -29,47 35 35 ULKOP