Kilpailu 12.10.2016 MÖLLI, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 11, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 kleins Ina Eija Kumpula TSAU 28,34 -16,66 0 -16,66  
2 1 norfte Klaus Kirsi Rastas TSAU 34,09 -10,91 10 10  
3 5 käävil Nasu Wilhelmina Koivunen TSAU 38,88 -6,12 20 20  
  4 parson Lumo Anniina Aho RAUMA 21,53 -23,47 0 -23,47 ULKOP
  6 shelam Tiuhti Milla Järvinen   32,91 -12,09 0 -12,09 ULKOP
  8 pkkämä Ruu Noora Suomi ATT 34,28 -10,72 0 -10,72 ULKOP
  9 lägpys Viima Elisa Haatainen RAUMA 27,00 -18,00 5 5 ULKOP
  11 norfte Klaus Kirsi Rastas TSAU 27,22 -17,78 5 5 ULKOP
  7 lkmäyr Sulo Tiina Ollonqvist ATT 34,47 -10,53 5 5 ULKOP
  2 lägpys Viima Elisa Haatainen RAUMA 39,07 -5,93 20 20 ULKOP
  10 parson Lumo Anniina Aho RAUMA 38,00 -7,00 30 30 ULKOP

Medi, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 12, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 kesvil Echo Sofia Knuts TSAU 23,93 -21,07 0 -21,07  
2 2 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 24,09 -20,91 0 -20,91  
3 1 kesvil Lenni Emmi Suomela RATA 25,47 -19,53 0 -19,53  
4 9 borcol Jura Tuulia Liuhto LAW 22,28 -22,72 15 15  
5 7 x-rotu Kapu Henna Iire   57,94 12,94 15 27,94  
  3 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT 20,03 -24,97 0 -24,97 ULKOP
  6 shelam Luca Eva Kajander TSAU 21,71 -23,29 0 -23,29 ULKOP
  12 kesvil Lenni Emmi Suomela RATA 23,25 -21,75 5 5 ULKOP
  10 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 24,69 -20,31 5 5 ULKOP
  11 x-rotu Kapu Henna Iire   28,22 -16,78 5 5 ULKOP
  4 isllam Dimma Riikka Väyrynen LSKK 45,44 0,44 5 5,44 ULKOP
  8 espves Älli Terhi Hakala RAUMA 49,97 4,97 20 24,97 ULKOP

Maksi, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 15, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 holpal Karu Anri Saarinen TSAU 21,81 -23,19 0 -23,19  
2 7 borcol Noki Hanna Kaisa Haapanen TSAU 22,56 -22,44 0 -22,44  
3 8 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 24,97 -20,03 0 -20,03  
4 5 parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK 31,09 -13,91 5 5  
5 9 tsepai Miiru Tia Lenkkeri ATT 29,41 -15,59 10 10  
6 12 borcol Wuu Pasi Pohjanpalo WUH 38,56 -6,44 10 10  
7 17 auskel Jupe Mira Mäkinen LSKK 36,62 -8,38 30 30  
8 4 pinser Rosi Eerika Kiiski TSAU 43,03 -1,97 30 30  
  16 borcol Soppa Tiina Järvinen ATT 21,62 -23,38 0 -23,38 ULKOP
  14 parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK 30,84 -14,16 0 -14,16 ULKOP
  15 muster Malla Sanni Ala-Uotila RÄ-KÄ 32,32 -12,68 0 -12,68 ULKOP
  13 mudi Stara Anni Petäjoki ATT 26,91 -18,09 5 5 ULKOP
  10 borcol Ouzo Tuulia Liuhto LAW 47,94 2,94 25 27,94 ULKOP
  1 holpal Taika Anni Petäjoki ATT 53,53 8,53 20 28,53 ULKOP
  6 borcol Soppa Tiina Järvinen ATT 55,34 10,34 45 55,34 ULKOP
  11 suusna Diecel Mia Kataja TSAU       POIS