Kilpailu 1.8.2017 MÖLLI, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Maria Lepänhaara, koirakoita 18, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 kleins Ina Eija Kumpula TSAU 33,15 -16,85 0 -16,85  
2 11 schipp Juju Maija Ojala ATT 35,50 -14,50 0 -14,50  
3 14 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 40,13 -9,87 0 -9,87  
4 2 lanhee Max Fredriika Santanen ATT 40,41 -9,59 5 5  
5 1 käävil Sulo Anna Kaipainen ATT 41,06 -8,94 5 5  
6 5 shelam Gaia Minna Koskinen TSAU 41,56 -8,44 10 10  
7 4 petbra Hector Pauliina Tapola LSKK 41,72 -8,28 20 20  
8 12 käävil Piiparinen Anna Tiusanen TSAU 79,90 29,90 5 34,90  
  3 cavspa Milda Emmiina Varjonen MYNSK 35,03 -14,97 0 -14,97 ULKOP
  18 shelam Gaia Minna Koskinen TSAU 35,94 -14,06 0 -14,06 ULKOP
  15 schipp Freya Pia Rämö TSKK 38,62 -11,38 0 -11,38 ULKOP
  13 schipp Luna Nina Rämö TSKK 32,04 -17,96 5 5 ULKOP
  9 käävil Nasu Wilhelmina Koivunen 11-v TSAU 35,88 -14,12 5 5 ULKOP
  10 schipp Nixi Maria Salonen ATT 38,78 -11,22 5 5 ULKOP
  19 shelam Leya Maria Sori TSAU 40,47 -9,53 10 10 ULKOP
  6 shelam Leya Maria Sori TSAU 50,16 0,16 10 10,16 ULKOP
  17 gribru Igor Pauliina Tapola LSKK 42,28 -7,72 15 15 ULKOP
  16 käävil Sulo anna Kaipainen ATT 46,82 -3,18 15 15 ULKOP
  8 cavspa Ruttu Birgitta Virsiheimo TSAU       POIS ULKOP

Medi, tuomari Maria Lepänhaara, koirakoita 14, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 kääsna Alma Liisa Ilmalahti TSAU 33,97 -16,03 0 -16,03  
2 2 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 36,22 -13,78 0 -13,78  
3 3 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 28,34 -21,66 5 5  
4 6 parson Totti Mira Povelainen ATT 40,03 -9,97 10 10  
5 1 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU 29,91 -20,09 20 20  
  15 shelam Luca Eva Kajander TSAU 28,12 -21,88 0 -21,88 ULKOP
  14 kääsna Alma Liisa Ilmalahti TSAU 30,18 -19,82 0 -19,82 ULKOP
  10 slapko Beana Katja Kastman ATT 36,71 -13,29 0 -13,29 ULKOP
  5 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 32 -18,00 5 5 ULKOP
  7 kesvil Salli Kalle Kekarainen LÄGI 28,06 -21,94 10 10 ULKOP
  13 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 28,41 -21,59 10 10 ULKOP
  12 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 60,75 10,75 0 10,75 ULKOP
  8 shelam Pilke Marja-Leena Järvenpää TSAU 42,25 -7,75 15 15 ULKOP
  11 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU 58,86 8,86 35 43,86 ULKOP
  9 cocspa Lysti Emmi Virtanen ATT       POIS ULKOP

Maksi, tuomari Maria Lepänhaara, koirakoita 10, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 borcol Etna Elina Jänesniemi RFF 22,15 -27,85 0 -27,85  
2 2 fiespa Hertta Nora Torkkeli HARJA 35,09 -14,91 10 10  
3 7 pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT 37,13 -12,87 10 10  
4 6 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 29,22 -20,78 15 15  
5 4 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 74,90 24,90 50 74,90  
  5 pyrkoi Ossi Piia Virtanen ATT 33,03 -16,97 0 -16,97 ULKOP
  3 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 33,59 -16,41 0 -16,41 ULKOP
  8 borcol Wuu Pasi Pohjanpalo   33,22 -16,78 5 5 ULKOP
  12 fiespa Hertta Nora Torkkeli HARJA 41,97 -8,03 15 15 ULKOP
  10 lappor Kerttu Kristiina Töykkälä ATT 61,09 11,09 5 16,09 ULKOP
  1 parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK       POIS  
  11 parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK       POIS ULKOP