Kilpailu 3.11.2016 Mölli, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, koirakoita 15, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 110 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   gribel PaiPai Nina Aalto TSAU 50,92 -4,08 10 10  
2   norfte Klaus Kirsi Rastas TSAU 59,43 4,43 10 14,43  
3   käävil Hippo Annika Kunnasvirta TSAU 38,02 -16,98 15 15  
4   gribru Latte Nina Aalto TSAU 45,95 -9,05 15 15  
5   gribel Mocca Nina Aalto TSAU 55,90 0,90 15 15,90  
6   kääpin Hissu Satu Sainio ATT 60,25 5,25 45 50,25  
7   gribru Tofu Nina Aalto TSAU 78,66 23,66 35 58,66  
8   mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT 78,98 23,98 50 73,98  
    parson Lumo Anniina Aho RAUMA 32,90 -22,10 0 -22,10 ULKOP
    gribru Latte Nina Aalto TSAU 37,03 -17,97 5 5 ULKOP
    shelam Tiuhti Milla Järvinen   42,50 -12,50 10 10 ULKOP
    jackru Pina Anniina Aho RAUMA 30,48 -24,52 15 15 ULKOP
    lägpys Viima Elisa Haatainen RAUMA 48,43 -6,57 20 20 ULKOP
    shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU       KESK  
    lägpys Viima Elisa Haatainen RAUMA       KESK ULKOP

Medi, koirakoita 12, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 110 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   borcol Jura Tuulia Liuhto LAW 23,83 -31,17 0 -31,17  
2   auskel Toka Tiina Selenius TSAU 29,74 -25,26 0 -25,26  
3   shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 35,21 -19,79 0 -19,79  
4   x-rotu Luca Aada Tiernas TSAU 54,20 -0,80 5 5  
5   snauts Luna Katja Koskinen TSAU 50,34 -4,66 15 15  
6   x-rotu Kapu Henna Iire   50,18 -4,82 30 30  
7   espves Papu Sanna Kunnasvirta TSAU 50,63 -4,37 40 40  
    auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 26,24 -28,76 5 5 ULKOP
    auspai Tyyne Jaana Leinonen HARJA 30,71 -24,29 5 5 ULKOP
    x-rotu Kapu Henna Iire   34,82 -20,18 5 5 ULKOP
    snauts Luna Katja Koskinen TSAU 53,41 -1,59 20 20 ULKOP
    borcol Jura Tuulia Liuhto LAW 47,47 -7,53 40 40 ULKOP

Maksi, koirakoita 20, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 110 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   auspai Roi Bror Svarfvar ATT 30,21 -24,79 0 -24,79  
2   x-rotu Onni Susanna Hannula RÄ-KÄ 31,71 -23,29 0 -23,29  
3   holpal Karu Anri Saarinen TSAU 27,16 -27,84 5 5  
4   belpag Vmos Heidi Jaakkola TSAU 31,13 -23,87 5 5  
5   parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK 34,98 -20,02 5 5  
6   labnou Onni Mervi Koskela RÄ-KÄ 54,59 -0,41 10 10  
7   pinser Rosi Erika Kiiski TSAU 51,12 -3,88 15 15  
8   porves Greta Hannele Virtanen MYNSK 49,56 -5,44 25 25  
9   porves Maia Hannele Virtanen MYNSK 56,43 1,43 40 41,43  
    borcol Grappa Timo Liuhto LAW 23,73 -31,27 0 -31,27 ULKOP
    borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU 24,50 -30,50 0 -30,50 ULKOP
    auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 29,68 -25,32 5 5 ULKOP
    borcol Veeti Jouni Suutari ATT 29,15 -25,85 10 10 ULKOP
    borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU 44,43 -10,57 10 10 ULKOP
    kksaks Demo Merja Valta ATT 51,47 -3,53 10 10 ULKOP
    parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK 42,14 -12,86 15 15 ULKOP
    porves Myy Petra Pippingsköld ATT 42,82 -12,18 20 20 ULKOP
    borcol Soppa Tiina Järvinen ATT 38,23 -16,77 30 30 ULKOP
    x-rotu Manja Kristiina Vuori TSAU 49,26 -5,74 30 30 ULKOP
    lagrom Otso Kirsi Stenroos ATT       KESK ULKOP
    borcol Iisi Taija Salokannel TSAU       POIS ULKOP
    slapko Sumu Merica Kulikoff ATT       POIS  
    borcol Ilo Taija Salokannel TSAU       POIS ULKOP