Kilpailu 15.8.2016 Mölli, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Anniina Karpomäki, koirakoita 5, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   kleins Ina Eija Kumpula TSAU 33,60 -26,40 0 -26,40  
2   mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT 39,18 -20,82 10 10  
3   kääsna Rosso Maarit Laakso ATT 44,70 -15,30 15 15  
4   sakmet Sisu Janina Isoaho   45,04 -14,96 35 35  
    schipp Nixi Maria Salonen ATT 35,49 -24,51 10 10 ULKOP

Medi, tuomari Anniina Karpomäki, koirakoita 7, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 6 auskel Toka Tiina Selenius TSAU 26,54 -33,46 0 -33,46  
2 5 porves Myy Petra Pippingcköld ATT 28,35 -31,65 0 -31,65  
3 3 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 41,30 -18,70 0 -18,70  
4 8 cocspa Onni Anni Soukka NU-PU 28,75 -31,25 10 10  
5 4 cocspa Onni Anni Soukka NU-PU 36,78 -23,22 25 25  
  1 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT 25,13 -34,87 10 10 ULKOP
  2 x-rotu Skrållan Åsa Rancken TSAU 54,52 -5,48 30 30 ULKOP
  7 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT       POIS ULKOP

Maksi, tuomari Anniina Karpomäki, koirakoita 18, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 18 x-rotu Ossi Piia Virtanen ATT 28,52 -31,48 0 -31,48  
2 6 rhokoi Milo Laura Lehtonen TSAU 28,81 -31,19 0 -31,19  
3 5 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 29,21 -30,79 0 -30,79  
4 15 belpat Roosa Maria Keskitalo HARJA 32,11 -27,89 10 10  
5 2 lyhcol Pekko Mari Välikangas TSAU 35,70 -24,30 15 15  
6 17 borcol Nanna Heli Rämö Lounaissuomen kk 38,73 -21,27 20 20  
7 3 lagrom Balbo Minna Hietanen ATT 45,60 -14,40 20 20  
8 9 auspai Koda Sanna Röntynen NU-PU 42,10 -17,90 25 25  
9 1 x-rotu Phoebe Patricia Österholm KoKo 46,11 -13,89 30 30  
  13 borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU 23,90 -36,10 0 -36,10 ULKOP
  10 lyhcol Pekko Mari Välikangas TSAU 27,50 -32,50 0 -32,50 ULKOP
  16 auspai Koda Sanna Röntynen NU-PU 26,75 -33,25 5 5 ULKOP
  4 dalmat Pippa Tarja Helsi ATT 46,44 -13,56 20 20 ULKOP
    borcol WipWii Anne Ristiniemi TSAU 28,74 -31,26 25 25 ULKOP
  11 lagrom Balbo Minna Hietanen ATT 47,05 -12,95 25 25 ULKOP
  7 siphus Polar Janette Piirto TSAU 52,10 -7,90 30 30 ULKOP
  8 mudi Stara Anni Petäjoki ATT 43,33 -16,67 35 35 ULKOP
  14 holpal Taika Anni Petäjoki ATT 56,28 -3,72 45 45 ULKOP
  12 parcol Salsa Merja Lemmeti RÄ-KÄ       POIS