Kilpailu 6.2.2018 Mölli-H, paikka RC Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Sanni Murto, koirakoita 13, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 123 s, eteneminopeus 2,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 tarupi Mickan Päivi Ekman ATT 19,57 -21,43 0 -21,43  
2 7 kääpin Jäck Katja Nieminen att 21,42 -19,58 0 -19,58  
3 5 shelam Gaia Minna Koskinen rff 21,84 -19,16 0 -19,16  
4 4 kääsna Zena Noora Nordblom tsau 23,15 -17,85 0 -17,85  
5 1 gribel PaiPai Nina Aalto tsau 24,54 -16,46 0 -16,46  
6 8 toyvil Jade Niina Äikäs tsau 27,06 -13,94 0 -13,94  
7 11 gribru Tofu Nina Aalto tsau 27,35 -13,65 0 -13,65  
8 10 mopsi Muru Wilma Syrjänen TSAU 30,10 -10,90 5 5  
9 6 x-rotu Iiro Christina Huurre   34,94 -6,06 5 5  
10 9 schipp Juju Maija Ojala ATT 35,05 -5,95 5 5  
11 3 koohon Lemon Anne Trygg att 26,52 -14,48 10 10  
  12 tarupi Mickan Päivi Ekman ATT 18,75 -22,25 0 -22,25 ULKOP
  13 kääsna Zena Noora Nordblom tsau 20,00 -21,00 0 -21,00 ULKOP

Medi, tuomari Sanni Murto, koirakoita 4, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 123 s, eteneminopeus 2,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 shelam Jeti Niina Kaanela att 22,02 -18,98 10 10  
2 2 walter Rhok Tiina Muros tsau 26,08 -14,92 20 20  
  1 shiba Chibi Taru Mäkelä att 26,34 -14,66 0 -14,66 ULKOP
  4 shiba Dazu Taru Mäkelä att 38,66 -2,34 10 10 ULKOP

Maksi, tuomari Sanni Murto, koirakoita 13, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 123 s, eteneminopeus 2,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 borcol Veikko Riikka Martti att 15,45 -25,55 0 -25,55  
2 1 auskel Chic Rita Larjava att 17,19 -23,81 0 -23,81  
3 11 belpat Miina Maria Keskitalo HARJA 18,70 -22,30 0 -22,30  
4 2 x-rotu Fani Kreetta Kulonen MYNSK 27,63 -13,37 0 -13,37  
5 6 kihnou Irma Lotta Ceder att 33,77 -7,23 0 -7,23  
6 5 espves Bono Eva Kajander tsau 19,19 -21,81 10 10  
7 4 porves Matilda Anni Lempiäinen tsau 27,23 -13,77 10 10  
8 10 afgaan Saga Saila Kuikka popdog 32,60 -8,40 10 10  
9 3 borcol Inxu Anne Ristiniemi tsau 49,90 8,90 45 53,90  
  8 borcol Chin Chin Santtu Stenberg tsau 15,36 -25,64 0 -25,64 ULKOP
  12 x-rotu Fani Kreetta Kulonen MYNSK 25,77 -15,23 0 -15,23 ULKOP
  13 auskel Chic Rita Larjava att 15,56 -25,44 5 5 ULKOP
  7 borcol Sokka Aina Stenberg 7v tsau 37,24 -3,76 15 15 ULKOP
  14 dalmat Pörri Tarja Helsi att       POIS  
  15 dalmat Pippa Tarja Helsi att       POIS ULKOP