Kilpailu 26.12.2017 Möllit Agility, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Eva Kajander, koirakoita 16, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 156 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 gribel PaiPai Nina Aalto TSAU 33,49 -18,51 0 -18,51  
2 2 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 37,26 -14,74 5 5  
3 4 jackru Lasse Roosa Örling KISA 40,12 -11,88 5 5  
4 18 shelam Tara Eija Soiniola ATT 45,97 -6,03 10 10  
5 17 jackru Iikku Roosa Örling KISA 68,08 16,08 10 26,08  
6 14 x-rotu Riemu Birgitta Virsiheimo TSAU 59,48 7,48 20 27,48  
  16 cavspa Åsa Virpi Laaksonen TSKK 24,40 -27,60 0 -27,60 ULKOP
  21 käävil Rosso Jarmo Kumpulainen TSAU 24,63 -27,37 0 -27,37 ULKOP
  15 shelam Wii Heidi Kohonen ATT 26,62 -25,38 0 -25,38 ULKOP
  7 käävil Nasu Wilhelmina Koivunen TSAU 28,21 -23,79 0 -23,79 ULKOP
  22 gribru Latte Nina Aalto TSAU 31,87 -20,13 0 -20,13 ULKOP
  10 käävil Hirmu Johanna Suuronen ATT 32,86 -19,14 0 -19,14 ULKOP
  3 mittel Iisa Inkeri Vapalahti TASSU 32,21 -19,79 5 5 ULKOP
  5 lägpys Tuisku Siiri Toivonen TASSU 36,19 -15,81 15 15 ULKOP
  20 jackru Lasse Roosa Örling KISA 42,18 -9,82 20 20 ULKOP
  12 kääpin Mini Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 44,03 -7,97 40 40 ULKOP

Medi, tuomari Eva Kajander, koirakoita 9, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 156 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 shelam Evo Jatta Ojanperä   28,56 -23,44 0 -23,44  
2 4 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 30,11 -21,89 0 -21,89  
3 2 isllam Dimma Riikka Väyrynen ATT 34,54 -17,46 0 -17,46  
  6 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 29,49 -22,51 0 -22,51 ULKOP
  10 isllam Dimma Riikka Väyrynen ATT 36,18 -15,82 0 -15,82 ULKOP
  8 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 41,73 -10,27 0 -10,27 ULKOP
  5 kesvil Sirius Kalle Kekarainen LÄGI 37,10 -14,90 20 20 ULKOP
  1 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 50,87 -1,13 25 25 ULKOP
  7 manter Chili Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 45,00 -7,00 40 40 ULKOP

Maksi, tuomari Eva Kajander, koirakoita 13, ihanneaika 56 s, enimmäisaika 156 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 11 borcol Tempo Mari Raulio I-HAH 23,08 -32,92 0 -32,92  
2 1 beauce Pösö Janne Helenius MYNSK 31,64 -24,36 5 5  
3 10 auspai Fido Stina Rautomaa TSAU 35,04 -20,96 5 5  
4 7 snauts Osku Teija Virtaranta ATT 38,90 -17,10 5 5  
5 4 pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT 32,64 -23,36 20 20  
6 5 snauts Timi Satu Sinijärvi TSAU 45,70 -10,30 25 25  
7 14 borcol Jasu Jatta Ojanperä   33,97 -22,03 30 30  
  8 auskel Frida Tiina Salonen TSAU 22,37 -33,63 0 -33,63 ULKOP
  15 beauce Pösö Janne Helenius MYNSK 26,05 -29,95 0 -29,95 ULKOP
  9 borcol Ritva Ani Oksanen TASSU 29,19 -26,81 0 -26,81 ULKOP
  12 siphus Polar Taru Mäkelä ATT 36,73 -19,27 0 -19,27 ULKOP
  13 x-rotu Ossi Piia Virtanen ATT 37,31 -18,69 0 -18,69 ULKOP
  6 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 33,11 -22,89 5 5 ULKOP