Kilpailu 13.5.2017 Mölli, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Taija Salokannel, koirakoita 16, ihanneaika 65 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 käävil Nasu Wilhelmiina Koivunen TSAU 38,52 -26,48 0 -26,48  
2 12 käävil Hippo Annika Kunnasvirta TSAU 41,63 -23,37 0 -23,37  
3 5 gribel Hegtor Merja Tapola LSKK 43,28 -21,72 0 -21,72  
4 13 käävil Massimo Ulla Viholainen FPUKO 39,15 -25,85 10 10  
5 4 shelam Gaia Minna Koskinen TSAU 45,86 -19,14 10 10  
6 15 gribel PaiPai Nina Aalto TSAU 57,09 -7,91 10 10  
7 11 parson Marski Riikka Laamanen ATT 44,66 -20,34 20 20  
8   gribru Mokka Nina Aalto TSAU 78,50 13,50 20 33,50  
9 14 x-rotu Riemu Birgitta Virsiheimo TSAU 114,73 49,73 30 79,73  
10 1 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 104,47 39,47 55 94,47  
11 9 parson Motti Anna Tiusanen TSAU 100,95 35,95 60 95,95  
  3 cavspa Ruttu Birgitta Virsiheimo TSAU 52,74 -12,26 0 -12,26 ULKOP
  7 gribru Igor Pauliina Tapola LSKK 48,60 -16,40 5 5 ULKOP
  6 x-rotu Mökö Elina Uski LSKK 49,86 -15,14 20 20 ULKOP
  2 x-rotu Mökö Elina Uski LSKK 67,69 2,69 50 52,69 ULKOP
  8 gribru Latte Nina Aalto TSAU 92,07 27,07 50 77,07 ULKOP

Medi, tuomari Taija Salokannel, koirakoita 7, ihanneaika 65 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 22 koohon Rolle Satu Sirpiö TSAU 35,89 -29,11 0 -29,11  
2 21 shelam Elsa Camilla Candelin TSAU 41,73 -23,27 5 5  
3 16 kesvil Lenni Emmi Suomela SVK 39,33 -25,67 10 10  
4 23 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 36,31 -28,69 15 15  
5 17 kesvil Bätmän Annika Kunnasvirta TSAU 37,87 -27,13 25 25  
6 19 shiba Hupi Essi Larkela MYNSK 103,45 38,45 20 58,45  
  20 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU 39,74 -25,26 10 10 ULKOP
  18 parson Sky Mervi Juntunen TSAU       POIS ULKOP

Maksi, tuomari Taija Salokannel, koirakoita 12, ihanneaika 65 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   bokser Dexter Liisu Ruotsalainen   44,95 -20,05 5 5  
2   x-rotu Zemi Mira Mäkinen LSKK 49,16 -15,84 5 5  
3   barbet Dante Sinianna Kailajärvi TSAU 58,45 -6,55 5 5  
4   mudi Zara Jarkko Palm TSAU 39,11 -25,89 10 10  
5   novnou Hilde Antti Kiiski TSAU 39,49 -25,51 10 10  
6   pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT 48,47 -16,53 25 25  
7   isllam Dina Riikka Väyrynen LSKK 70,08 5,08 20 25,08  
8   borcol Sokka Aina Stenberg TSAU 42,16 -22,84 30 30  
9   auskel Jupe Mira Mäkinen LSKK 80,02 15,02 30 45,02  
    bokser Dexter Liisu Ruotsalainen   37,68 -27,32 10 10 ULKOP
    borcol Wiksu Saana Koivunen TSAU 32,10 -32,90 15 15 ULKOP
    isllam Dina Riikka Väyrynen LSKK 77,81 12,81 25 37,81 ULKOP