Aseta kilpailun tiedot

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Jarmo " hard time" Kumpulainen, koirakoita 14, ihanneaika 48 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 6 papill Bixie Marika Hiltunen VEIKK 28,55 -19,45 0 -19,45  
2 13 shelam Rudi Jessica Tiljander TSAU 30,87 -17,13 0 -17,13  
3 16 kleins Hulda Pamela Vahalahti ATT 34,51 -13,49 0 -13,49 EI SIJ
4 15 schipp Mila Pia Rämö TSKK 37,74 -10,26 0 -10,26  
5 10 kääsna Mister Nelli Hyvärinen ATT 41,23 -6,77 0 -6,77  
6 7 papill Minttu Kenneth Hiltunen HSKH 32,67 -15,33 5 5  
7 11 amecoc Neela Sanni Ala-Uotila RÄ-KÄ 39,43 -8,57 10 10 EI SIJ
8 4 shelam Bambi Maria Pentikäinen HSKH 45,58 -2,42 15 15  
9 5 caiter Vili Meeri Antervo TSAU 66,87 18,87 5 23,87  
10 17 shelam Bingley Heidi Lehto ATT 36,26 -11,74 30 30 EI SIJ
11 9 kleins Kamu Linda Jansen TSAU 70,01 22,01 10 32,01  
12 2 shelam Scilla Janita Lehikoinen   74,74 26,74 15 41,74  
13 18 shelam Witzi Minna Koskinen TSAU 65,71 17,71 40 57,71  
14 3 shelam Sulo Jenna Tammisto TSAU 70,26 22,26 50 72,26  
  1 papill Lenni Elisa Liemola WECA       POIS  
  8 papill Simo Elisa Liemola WECA       POIS  
  12 shelam Aava Sari Sainio ATT       POIS  
  14 papill Lenni Elisa Liemola WECA       POIS EI SIJ

Medi, tuomari Jarmo " hard time" Kumpulainen, koirakoita 8, ihanneaika 48 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 auskel Zalama Marika Ruohonen ATT 30,44 -17,56 0 -17,56 EI SJ
2 2 kromfo Ida Elina Kukkonen TSAU 31,35 -16,65 0 -16,65  
3 6 shelam Håkan Riikka Laaksonen ATT 31,45 -16,55 0 -16,55  
4 5 espves Haba Sanna Laine RÄ-KÄ 31,68 -16,32 0 -16,32  
5 7 shelam Kovu Taru Sjöholm ATT 31,20 -16,80 10 10  
6 3 kääsna Frodo Nelli Hyvärinen ATT 60,11 12,11 0 12,11  
7 8 shelam Darcy Heidi Lehto ATT 48,00 0,00 20 20 EI SIJ
8 1 shiba Ilo Viivu Toikka TSAU 57,14 9,14 25 34,14  

Maksi, tuomari Jarmo " hard time" Kumpulainen, koirakoita 13, ihanneaika 48 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 14 borcol Mai Elina Saramäki   30,92 -17,08 0 -17,08  
2 4 kihnou Peppi Katri Salminen TSAU 48,69 0,69 0 0,69  
3 1 borcol Ralla Noora Haukijärvi TSAU 23,88 -24,12 5 5  
4 3 kihnou Unto Jemina Suonpää TSAU 33,02 -14,98 5 5  
5 13 pirset Jane Ronja Richartz TSAU 41,41 -6,59 5 5  
6 5 x-rotu Riiviö Marika Ruohonen ATT 42,98 -5,02 5 5 EI SIJ
7 8 x-rotu Tytti Jaana Leino HARJA 48,61 0,61 5 5,61  
8 16 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU 32,33 -15,67 15 15  
9 6 dalmat Jade Teija Karjunen KISA 39,74 -8,26 15 15  
10 15 belpat Harmi Susan Suojanen ATT 39,84 -8,16 15 15  
11 11 bokser Madde Sofia Tuisku TSAU 51,98 3,98 20 23,98  
12 2 dalmat Nipa Teija Karjunen KISA 47,92 -0,08 25 25  
13 9 cirnec Hilla Julia Hartman ATT 75,13 27,13 80 107,13  
  7 pitcol Neo Ulla Lahtinen RAUMA       POIS  
  10 borcol Darwin Emma-Lina Eriksson TSAU       POIS EI SIJ
  12 borcol Ralla Noora Haukijärvi TSAU       POIS EI SIJ