Kilpailu 28.4.2017 STARTTI, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 14, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 180 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 8 käävil Nasu Wilhelmina Koivunen TSAU 20,29 -39,71 5 5  
2 12 x-rotu Pinni Sanna Saastamoinen   26,83 -33,17 5 5  
3 6 papill Justus Jenna Sunnari   29,54 -30,46 10 10  
4 9 norfte Klaus Kirsi Rastas TSAU 37,70 -22,30 10 10  
5 4 käävil Noora Jarmo Kumpulainen TSAU 36,03 -23,97 15 15  
6 1 pkkamä Elsa Laura Ruohonen ATT 43,76 -16,24 20 20  
7 2 parson Lysti Taina Aitio ATT 27,44 -32,56 30 30  
8 7 jackru Motti Anna Tiusanen TSAU 32,50 -27,50 35 35  
9 3 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 40,43 -19,57 40 40  
  5 popopl Roca Maiju Valtonen RAUMA 17,36 -42,64 0 -42,64 ULKOP
  11 x-rotu Vinha Annina Ekman ATT 20,94 -39,06 0 -39,06 ULKOP
  10 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU 20,17 -39,83 10 10 ULKOP
  13 pkkamä Elsa Laura Ruohonen ATT 33,98 -26,02 15 15 ULKOP
  14 parson Lysti Taina Aitio ATT 48,32 -11,68 30 30 ULKOP

Medi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 8, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 180 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 borcol Ceri Maiju Valtonen RAUMA 14,40 -45,60 0 -45,60  
2 8 koohon Armi Katariina Anttonen TSAU 17,21 -42,79 0 -42,79  
3 1 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 20,17 -39,83 0 -39,83  
4 4 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 20,74 -39,26 0 -39,26  
5 6 kääsna Alma Liisa Ilmalahti TSAU 22,43 -37,57 10 10  
6 3 kesvil Lenni Emmi Suomela SVK 23,33 -36,67 10 10  
  9 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 30,21 -29,79 0 -29,79 ULKOP
  7 x-rotu Repe Titta Vikman TASSU     30    

Maksi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 21, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 180 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 borcol Chin Chin Santtu Stenberg TSAU 12,88 -47,12 0 -47,12  
2 5 labnou Muusi Ida Tallqvist   14,97 -45,03 0 -45,03  
3 20 borcol Wilda Sanna Raussi TSAU 15,70 -44,30 0 -44,30  
4 6 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 15,95 -44,05 0 -44,05  
5 9 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 17,51 -42,49 0 -42,49  
6 10 pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT 18,16 -41,84 0 -41,84  
7 21 labnou Myy Katja Taskinen SWAT 17,35 -42,65 5 5  
8 14 porves Maia Hannele Virtanen MYNSK 24,42 -35,58 5 5  
9 8 afgaan Saga Salla Kuikka POPDOG 28,57 -31,43 5 5  
10 16 dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 19,03 -40,97 10 10  
11 1 porves Greta Hannele Virtanen MYNSK 17,33 -42,67 15 15  
12 12 lyhcol Judy Sanna Saastamoinen   22,27 -37,73 15 15  
13 13 schape Kuje Sanni Ahanen KISA 31,81 -28,19 15 15  
14 4 snauts Peppi Taija Tomberg MYNSK 29,96 -30,04 25 25  
15 2 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 39,11 -20,89 50 50  
  19 labnou Muusi Ida Tallqvist   14,16 -45,84 0 -45,84 ULKOP
  15 snauts Peppi Taija Tomberg MYNSK 16,40 -43,60 0 -43,60 ULKOP
  17 borcol Chin Chin Aina Stenberg TSAU 18,41 -41,59 5 5 ULKOP
  22   Aatu Jenni Keskimäki ATT 21,88 -38,12 10 10 ULKOP
  11 borcol Sokka Aina Stenberg TSAU 25,38 -34,62 15 15 ULKOP
  7 parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK         pois