Kilpailu 28.4.2017 MÖLLI, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 10, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 180 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 11 käävil Hippo Annika Kunnasvirta TSAU 28,55 -31,45 0 -31,45  
2 6 käävil Nasu Wilhelmina Koivunen TSAU 33,22 -26,78 0 -26,78  
3 10 petbra Hector Merja Tapola LSKK 33,78 -26,22 0 -26,22  
4 7 norfte Klaus Kirsi Rastas TSAU 43,44 -16,56 0 -16,56  
5 2 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 30,38 -29,62 5 5  
6 8 x-rotu Riina Annina Ekman ATT 48,75 -11,25 5 5  
7 3 käävil Noora Jarmo Kumpulainen TSAU 55,50 -4,50 10 10  
8 4 jackru Motti Anna Tiusanen TSAU 52,55 -7,45 30 30  
  1 popopl Roca Maiju Valtonen RAUMA 29,51 -30,49 0 -30,49 ULKOP
  9 phalen Frey Maiju Valtonen RAUMA 72,90 12,90 40 52,90 ULKOP

Medi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 12, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 180 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 8 kääsna Alma Liisa Ilmalahti TSAU 32,95 -27,05 0 -27,05  
2 1 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 31,23 -28,77 5 5  
3 3 kesvil Lenni Emmi Suomela SVK 43,80 -16,20 10 10  
4 5 borcol Ceri Maiju Valtonen RAUMA 32,32 -27,68 20 20  
5 2 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 34,25 -25,75 20 20  
6 4 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 80,73 20,73 30 50,73  
7 11   Repe Titta Vikman TASSU 70,22 10,22 70 80,22  
  9 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 27,96 -32,04 0 -32,04 ULKOP
  6 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 51,66 -8,34 0 -8,34 ULKOP
  12 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 31,30 -28,70 5 5 ULKOP
  13 shelam Stella Sonia Delatte ATT 42,33 -17,67 10 10 ULKOP
  7 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 39,73 -20,27 50 50 ULKOP

Maksi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 10, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 180 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 borcol Wilda Sanna Raussi TSAU 29,15 -30,85 0 -30,85  
2 1 porves Greta Hannele Virtanen MYNSK 33,20 -26,80 0 -26,80  
3 9 porves Maia Hannele Virtanen MYNSK 48,26 -11,74 15 15  
4 2 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 38,07 -21,93 20 20  
5 7 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 48,26 -11,74 25 25  
  6 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 31,42 -28,58 0 -28,58 ULKOP
  5 shelam Kio Elina Jalonen ATT 34,53 -25,47 0 -25,47 ULKOP
  3 bokser Dexter Liisu Ruotsalainen           POIS
  4 parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK         POIS
  8 borcol Sokka Aina Stenberg TSAU         POIS