Kilpailu 28.4.2017 AVOIN, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 7, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 162 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 shelam Stella Sonia Delatte ATT 38,98 -15,02 0 -15,02  
  1 shelam Muru Rosa Örling KISA       HYL  
  2 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU       HYL  
  3 phalen Frey Maiju Valtonen RAUMA       HYL  
  6 shelam Muru Rosa Örling KISA       HYL ULKOP
  7 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU       HYL ULKOP
  4 jackru Motti Anna Tiusanen TSAU         POIS

Medi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 16, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 162 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 13 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 37,89 -16,11 5 5  
2 5 shelam Nasta Ella Matila KISA 55,13 1,13 15 16,13  
3 12 schape Pilke Sanni Ahanen KISA 69,65 15,65 10 25,65  
  14 espves Ali Anja Alanen RAUMA 35,94 -18,06 0 -18,06 ULKOP
  9 espves Ali Anja Alanen RAUMA 37,07 -16,93 0 -16,93 ULKOP
  15 lagrom Jade Malin Keto-Tokoi ATT 41,95 -12,05 5 5 ULKOP
  6 lagrom Viki Malin Keto-Tokoi ATT 42,34 -11,66 10 10 ULKOP
  1 lagrom Viki Malin Keto-Tokoi ATT       HYL ULKOP
  3 espves Ali Anja Alanen RAUMA       HYL  
  4 shelam Amigo Katja Taskinen SWAT       HYL  
  7 shelam Amigo Katja Taskinen SWAT       HYL ULKOP
  10 lagrom Jade Malin Keto-Tokoi ATT       HYL  
  11 shelam Nasta Ella Matila KISA       HYL ULKOP
  16 shelam Pilke Marja-Leena Järvenpää TSAU       HYL  
  2 kesvil Echo Sofia Knuts TSAU         POIS
  8 kesvil Echo Sofia Knuts TSAU         POIS

Maksi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 17, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 162 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 borcol Virtane Jan Dahl HANKO 31,31 -22,69 0 -22,69  
2 10 borcol Wiksu Saana Koivunen TSAU 33,54 -20,46 0 -20,46  
3 1 auspai Stella Sanni Murto TSAU 39,56 -14,44 0 -14,44  
4 3 auspai Nala Anna Laakso ATT 36,11 -17,89 5 5  
5 6 shelam Kio Elina Jalonen ATT 40,59 -13,41 5 5  
6 4 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 43,66 -10,34 5 5  
7 9 belpag Pauli Tania Mahkonen TSAU 37,66 -16,34 10 10  
  5 lksaks Jura Katja Taskinen SWAT       HYL  
  8 auskel Binka Jan Dahl HANKO       HYL  
  11 lksaks Jura Katja Taskinen SWAT       HYL ULKOP
  12 borcol Virtane Jan Dahl HANKO       HYL ULKOP
  15 borcol Sokka Aina Stenberg TSAU       HYL  
  16 auskel Binka Jan Dahl HANKO       HYL ULKOP
  17 borcol Wiksu Saana Koivunen TSAU 34,60 -19,40     ULKOP
  7 sakpai Garda Teija Paijola SWAT         POIS
  13 sakpai Garda Teija Paijola SWAT         POIS
  14 pitcol Iitu Elina Viljanen ATT         POIS