Kilpailu 8.2.2017 Avoin, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 15, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 11 mittel Flow Johanna Tanskanen TSAU 39,05 -10,95 0 -10,95  
2 1 shelam Wii Heidi Kohonen ATT 42,47 -7,53 10 10  
  2 kleins Ina Eija Kumpula TSAU       HYL  
  3 mittel Flow Johanna Tanskanen TSAU       HYL  
  4 shelam Ella Merja Hakala TASSU       HYL  
  5 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT       HYL  
  6 shelam Ella Merja Hakala TASSU       HYL ULKOP
  7 kleins Hulda Pamela Vahalahti ATT       HYL  
  9 lanhee Poca Kreetta Kuronen MYNSK       HYL  
  10 schipp Överi Maria Salonen ATT       HYL ULKOP
  12 koohon Rianna Anne Trygg ATT       HYL  
  14 shelam Witzi Lotta Jokinen TSAU       HYL  
  15 shelam Ella Merja Hakala TASSU       HYL ULKOP
  16 lanhee Poca Rita Larjava ATT       HYL  
  8 shelam Ella Merja Hakala TASSU         ULKOP

Medi, koirakoita 7, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 25 kromfo Ida Elina Kukkonen TSAU 52,60 2,60 0 2,60  
  16 kesvil Imma Sofia Knuts TSAU       HYL  
  17 isllam Dimma Riikka Väyrynen LSKK       HYL  
  18 shelam Kio Elina Jalonen ATT       HYL  
  24 kesvil Echo Sofia Knuts TSAU       HYL ULKOP
  26 kesvil Echo Sofia Knuts TSAU       HYL  
  19 mudi Zara Jarkko Palm ATT       POIS  
  21 kesvil Bätmän Annika Kunnasvirta TSAU          
  22 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT       POIS  
  23 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT       POIS ULKOP

Maksi, koirakoita 14, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 40 siphus Polar Taru Mäkelä ATT 67,73 17,73 5 22,73  
2 42 labnou Tirja Paula Ojanen FPUKO 62,48 12,48 20 32,48  
  27 parcol Tyyne Olivia Helin TSAU       HYL ULKOP
  29 shelam Vipo Salla Heikkilä TSAU       HYL  
  30 borcol Wiksu Maria Lepänhaara TSAU       HYL  
  31 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA       HYL  
  32 borcol Rai Rai Santtu Stenberg TSAU       HYL  
  35 borcol Rai Rai Santtu Stenberg TSAU       HYL ULKOP
  36 borcol Sokka Santtu Stenberg TSAU       HYL  
  37 auskel Lahja Tapio Mäntysalo ATT       HYL  
  38 borcol Pilke Salla Heikkilä TSAU       HYL  
  41 porves Myy Petra Pippingsköld ATT       HYL  
  43 parcol Tyyne Olivia Helin TSAU       HYL  
  45 auskel Neo Tapio Mäntysalo ATT       HYL  
  28 borcol Riesa Niina Saarentaa TSAU       POIS ULKOP
  33 borcol Riesa Niina Saarentaa TSAU       POIS  
  34 labnou Maisa Ida Tallqvist SWAT       POIS ULKOP
  39 labnou Maisa Ida Tallqvist SWAT       POIS  
  44 auskel Teuvo Petra Malin ATT       POIS