Kilpailu 6.9.2017 Epäviralliset/AVOIN, paikka RC-Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, kello 18:30, tuomari Santtu Stenberg, koirakoita 14, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 8 käävil Massimo Ulla Viholainen FPUKO 48,71 -1,29 5 5  
2 4 kesvil iina Erika Ventelä TSAU 50,88 0,88 10 10,88  
3 3 jackru Pina Krista Laukkanen RAUMA 58,42 8,42 5 13,42  
  1 käävil Massimo Ulla Viholainen FPUKO 45,74 -4,26 5 5 ULKOP
  11 käävil Tami Ulla Viholainen FPUKO 42,30 -7,70 10 10 ULKOP
  7 kesvil iina Erika Ventelä TSAU 49,14 -0,86 10 10 ULKOP
  2 käävil Tami Ulla Viholainen FPUKO       HYL  
  14 parson Pinna Erika Pasanen HAU       HYL  
  9 kleins Ina Eija Kumpula TSAU       HYL  
  6 phalen Frey Maiju Valtonen RAUMA       HYL  
  13 lanhee Max Fredriika Santanen ATT       HYL  
  12 parson Pinna Erika Pasanen HAU       HYL ULKOP
  5 koohon Nita Sini-Tuulia Laaksonen ATT       HYL  
  10 phalen Frey Maiju Valtonen RAUMA       HYL ULKOP

Medi, kello 18:30, tuomari Santtu Stenberg, koirakoita 13, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 26 espves Sulo Tiina Vähä-Mattila RKS 40,14 -9,86 0 -9,86  
2 18 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 43,87 -6,13 0 -6,13  
3 25 shelam Luca Eva Kajander TSAU 41,59 -8,41 15 15  
  19 kromfo Lei Jaana Mero ATT       HYL  
  29 parson Cosmo Matti Kautiainen ATT       HYL  
  22 brater Retu Veera Sipilä SCKCS       HYL  
  20 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU       HYL  
  28 kromfo Lei Jaana Mero ATT       HYL ULKOP
  15 parson Cosmo Matti Kautiainen ATT       HYL ULKOP
  23 borcol MiG Janita Leinonen LAW       HYL  
  21 espves Sulo Tiina Vähä-Mattila RKS       HYL ULKOP
  24 manter Prada Päivi Hituli ÄSKK       HYL  
  17 manter Prada Päivi Hituli ÄSKK       HYL ULKOP
  16 schape Pilke Sanni Ahanen         POIS POIS

Maksi, kello 18:30, tuomari Santtu Stenberg, koirakoita 9, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 29 X-rotu Ossi Piia Virtanen ATT 49,72 -0,28 0 -0,28  
2 32 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 49,39 -0,61 5 5  
  36 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA       HYL  
  41 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA       HYL ULKOP
  35 kulnou Hertta Noora Rautionmaa TSAU       HYL  
  31 mudi Zara Jarkko Palm TSAU       HYL  
  37 mudi Zara Jarkko Palm TSAU       HYL ULKOP
  42 borcol Windy Anna-Maija Saharanta LAW       HYL  
  34 borcol Fu Janita Leinonen LAW       HYL  
  28 borcol Ralla Noora Aarnio TSAU       POIS  
  39 borcol Ralla Noora Aarnio TSAU       POIS ULKOP
  38 siphus Polar Taru Mäkelä ATT       POIS