Aseta kilpailun tiedot

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 28, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 28 papill Pontus Nina Rajala TAMSK 35,98 -14,02 0 -14,02  
2 21 schipp Överi Maria Salonen ATT 40,95 -9,05 0 -9,05  
3 24 gribru Latte Niina Aalto TSAU 44,72 -5,28 0 -5,28  
4 12 gribel Manteli Niina Aalto TSAU 47,60 -2,40 0 -2,40  
5 18 brater Nova Mervi Juntunen TSAU 45,74 -4,26 5 5  
6 6 gribel PaiPai Niina Aalto TSAU 53,43 3,43 5 8,43  
7 20 schipp Mila Pia Rämö TSKK 54,64 4,64 5 9,64  
8 31 kleins Hulda Pamela Vahalahti ATT 39,03 -10,97 10 10  
9 27 schipp Aappa Pia Rämö TSKK 48,63 -1,37 10 10  
  19 lägpys Pippa Siiri Toivonen TASSU 42,25 -7,75 10 10 ULKOP
  32 käävil Hippo Kaisa Mustalampi SVK 44,45 -5,55 15 15 ULKOP
  1 lägpys Tuisku Siiri Toivonen TASSU       HYL  
  2 parson Erin Marja Karjalainen ATT       HYL  
  3 kääsna Zena Noora Nordblom TSAU       HYL  
  4 papill Tara Nina Rajala TAMSK       HYL  
  8 petbra Hector Merja Tapola FORPK       HYL  
  9 parson Enni Marja Karjalainen ATT       HYL  
  10 lägpys Pippa Siiri Toivonen TASSU       HYL  
  11 kääsna Zena Noora Nordblom TSAU       HYL ULKOP
  14 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT       HYL  
  15 papill Tara Nina Rajala TAMSK       HYL ULKOP
  16 kääpin Mini Kirsi Kiljander-Aronen TSAU       HYL  
  17 parson Erin Marja Karjalainen ATT       HYL ULKOP
  22 käävil Hippo Kaisa Mustalampi SVK       HYL  
  25 parson Enni Marja Karjalainen ATT       HYL ULKOP
  26 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT       HYL ULKOP
  29 gribru Igor Pauliina Tapola LSKK       HYL  
  30 schipp Juju Maija Ojala ATT       HYL  
  5 parson Tilda Milja Silvasti TSAU       POIS  
  7 koohon Rianna Anne Trygg ATT       POIS  
  13 cavspa Milda Emmiina Varjonen MYNSK       POIS  
  23 schipp Kirppu Heidi Lehmusto TSKK       POIS  

Medi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 10, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 39,78 -10,22 0 -10,22  
2 8 manter Chili Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 49,56 -0,44 0 -0,44  
3 4 parson Cosmo Matti Kautiainen ATT 33,54 -16,46 5 5  
  1 espves Papu Sanna Kunnasvirta TSAU       HYL  
  2 manter Speedy Kirsi Kiljander-Aronen TSAU       HYL  
  3 kesvil Sirius Kalle Kekarainen LÄGI       HYL  
  6 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU       HYL  
  7 espves Papu Sanna Kunnasvirta TSAU       HYL ULKOP
  9 kesvil Salli Kalle Kekarainen LÄGI       HYL  
  10 parson Cosmo Matti Kautiainen ATT       HYL ULKOP

Maksi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 20, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 8 auspai Nala Anna Laakso ATT 30,70 -19,30 0 -19,30  
2 21 borcol Ira Markus Raitanen RAUMA 36,62 -13,38 0 -13,38  
3 12 pitcol Rambo Jenni Keskimäki ATT 38,23 -11,77 5 5  
  20 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU 34,69 -15,31 0 -15,31 ULKOP
  9 auspai Fido Stina Rautomaa TSAU 40,24 -9,76 15 15 ULKOP
  1 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU       HYL  
  2 auspai Fido Stina Rautomaa TSAU       HYL  
  3 auskel Pinko Susanna Korhonen LÄGI       HYL  
  4 borcol Xite Bianca Sanstra         HYL  
  5 borcol Darwin Emma-Lina Eriksson TSAU       HYL  
  6 auspai Chili Kaisa Kivi ATT       HYL  
  7 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU       HYL ULKOP
  10 auskel Pinko Susanna Korhonen LÄGI       HYL ULKOP
  11 pinser Rosi Eerika Kiiski TSAU       HYL  
  13 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU       HYL  
  15 borcol Darwin Emma-Lina Eriksson TSAU       HYL ULKOP
  16 auspai Chili Kaisa Kivi ATT       HYL ULKOP
  17 borcol Becks Esa Lehdistö ATT       HYL  
  18 auskel Noah Sonja Paavola TSAU       HYL  
  19 slapko Juksu Marika Karulinna TSAU       HYL  
  14 borcol Xite Bianca Sanstra         POIS ULKOP