MarrasEpikset 3.11.2017 Avoin, paikka RC-Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Sanna Kunnasvirta, koirakoita 14, ihanneaika 52 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 shelam Rue Ismael Fernandez (ESP) 32,91 -19,09 0 -19,09  
2 17 käävil Rosso Jarmo Kumpulainen TSAU 35,80 -16,20 5 5  
3 20 vlyter Retu Helena Helander LSKK 51,53 -0,47 5 5  
  3 borter Tico Riitta Laitinen TSAU       HYL  
  4 vlyter Lulu Helena Helander LSKK       HYL  
  5 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU       HYL  
  7 shelam Rela Jenna Kantola LAW       HYL  
  9 gribel Hector Merja Tapola FORPK       HYL  
  10 borter Tico Riitta Laitinen TSAU       HYL ULKOP
  11 schipp Överi Maria Salonen ATT       HYL  
  14 cavspa Milda Emmiina Varjonen MYNSK       HYL  
  15 shelam Rela Jenna Kantola LAW       HYL ULKOP
  16 shelam Rudi Jessica Tiljander TSAU       HYL  
  18 borter Tico Riitta Laitinen TSAU       HYL ULKOP

Medi, tuomari Sanna Kunnasvirta, koirakoita 16, ihanneaika 52 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 auskel Eka Tiina Selenius TSAU 35,51 -16,49 0 -16,49  
2 18 shelam Noona Fanny Lindfors LAW 37,45 -14,55 0 -14,55  
3 5 espves Ali Anja Alanen RAUMA 40,98 -11,02 0 -11,02  
4 15 kääsna Alma Liisa Ilmalahti TSAU 44,50 -7,50 0 -7,50  
5 14 brater Aapo Elina Launiainen ATT 53,78 1,78 0 1,78  
6 7 shelam Näppärä Jenni Ahtola-Robles ATT 41,40 -10,60 5 5  
  1 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU       HYL  
  2 kromfo Lei Jaana Mero ATT       HYL  
  4 kääpin Ässä Katja Nieminen ATT       HYL  
  6 shelam Tahvo Marianne Ylitalo TSAU       HYL  
  8 espves Pihka Tyyni-Tuuli Kosonen ATT       HYL  
  11 kromfo Lei Jaana Mero ATT       HYL ULKOP
  12 espves Ali Anja Alanen RAUMA       HYL ULKOP
  13 shelam Tahvo Marianne Ylitalo TSAU       HYL ULKOP
  16 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU       HYL  
  17 kääpin Ässä Katja Nieminen ATT       HYL ULKOP
  3 shelam Luca Eva Kajander TSAU       POIS  
  10 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU       POIS ULKOP

Maksi, tuomari Sanna Kunnasvirta, koirakoita 24, ihanneaika 52 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 borcol Virtane Jan Dahl HANKO 30,12 -21,88 0 -21,88  
2 15 holpal Alma Sanna Kaski KISA 42,59 -9,41 15 15  
  10 borcol Virtane Jan Dahl HANKO 28,91 -23,09 0 -23,09 ULKOP
  25 auspai Nala Anna Laakso TSAU 29,52 -22,48 0 -22,48 ULKOP
  12 borcol Simba Melina Johansson ATT 32,17 -19,83 0 -19,83 ULKOP
  24 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU 39,51 -12,49 0 -12,49 ULKOP
  2 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU       HYL  
  3 borcol Juju Jonna Holm ATT       HYL  
  4 belpag Pauli Tania Mankonen TSAU       HYL  
  5 borcol Ralla Noora Aarnio TSAU       HYL  
  6 borcol Simba Melina Johansson ATT       HYL  
  7 auspai Nala Anna Laakso ATT       HYL  
  8 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU       HYL  
  9 borcol Juju Jonna Holm ATT       HYL ULKOP
  11 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU       HYL ULKOP
  13 espves Elda Tyyni-Tuuli Kosonen ATT       HYL  
  14 borcol Ralla Noora Aarnio TSAU       HYL ULKOP
  16 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU       HYL  
  17 auskel Binka Jan Dahl HANKO       HYL  
  18 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH       HYL  
  19 borcol Vip Vii Anne Ristiniemi TSAU       HYL  
  21 pitcol Rambo Jenni Keskimäki ATT       HYL  
  22 auspai Rondo Tania Mankonen TSAU       HYL  
  23 auskel Binka Jan Dahl HANKO       HYL ULKOP