Kilpailu 12.10.2016 AVOIN, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Santtu Stenberg, koirakoita 27, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 50 shelam Wii Heidi Kohonen ATT 32,06 -12,94 0 -12,94  
2 55 lanhee Poca Rita Larjava ATT 36,19 -8,81 0 -8,81  
3 73 schipp Mila Pia Rämö TSKK 47,25 2,25 0 2,25  
4 69 borter Nippe Kaisa Saarinen ATT 48,01 3,01 0 3,01  
5 61 parson Enni Marja Karjalainen ATT 42,02 -2,98 5 5  
6 76 cavspa Milda Emmiina Varjonen MYNSK 45,03 0,03 5 5,03  
7 70 brater Nova Mervi Juntunen TSAU 43,29 -1,71 10 10  
8 79 schipp Luna Pia Rämö TSKK 48,78 3,78 10 13,78  
  51 parson Lumo Anniina Aho RAUMA       HYL  
  52 parson Paavo Henna Nikkanen ATT       HYL  
  53 lägpys Viima Elisa Haatainen RAUMA       HYL  
  54 shelam Stella Sonia Delatte ATT       HYL  
  57 kromfo Cinco Annariina Kulmala FPUKO       HYL ULKOP
  58 shelam Kirppu Lotta Jokinen TSAU       HYL  
  60 parson Fanny Jenni Hoviseppä TSAU       HYL  
  62 shelam Witzi Minna Koskinen TSAU       HYL  
  63 parson Lumo Anniina Aho RAUMA       HYL ULKOP
  64 schipp Aappa Pia Rämö TSKK       HYL  
  65 kromfo Fyra Annariina Kulmala FPUKO       HYL ULKOP
  66 käävil Aida Elina Laakso ATT       HYL  
  67 shelam Stella Sonia Delatte ATT       HYL ULKOP
  68 parson Paavo Henna Nikkanen ATT       HYL ULKOP
  72 lägpys Viima Elisa Haatainen RAUMA       HYL  
  74 kleins Ina Eija Kumpula TSAU       HYL  
  77 käävil Rosso Jarmo Kumpulainen TSAU       HYL  
  78 shelam Kirppu Lotta Jokinen TSAU       HYL ULKOP
  80 lanhee Poca Rita Larjava ATT       HYL ULKOP
  56 kääpin Sakari Satu Sirpiö TSAU       POIS  

Medi, tuomari Santtu Stenberg, koirakoita 19, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 12 espves Wilma Tiina Nordlund HANKO 30,56 -14,44 0 -14,44  
2 13 kesvil Echo Sofia Knuts TSAU 33,82 -11,18 0 -11,18  
3 9 lagrom Jade Malin Keto-Tokoi ATT 41,38 -3,62 0 -3,62  
4 2 auspai Lilac Neno Pessoa (USA) 29,47 -15,53 5 5  
5 18 auskel Eka Tiina Selenius TSAU 34,81 -10,19 5 5  
  15 auspai Lilac Neno Pessoa (USA) 28,56 -16,44 0 -16,44 ULKOP
  16 espves Wilma Tiina Nordlund HANKO 29,57 -15,43 0 -15,43 ULKOP
  8 auspai Lilac Neno Pessoa (USA) 31,79 -13,21 5 5 ULKOP
  1 lagrom Viki Malin Keto-Tokoi ATT 40,40 -4,60 5 5 ULKOP
  3 isllam Natta Kaisa Saarinen ATT       HYL  
  4 espves Älli Terhi Hakala RAUMA       HYL  
  5 shelam Luca Eva Kajander TSAU       HYL  
  6 auskel Eka Tiina Selenius TSAU       HYL ULKOP
  7 shelam Hilma Minna Koskinen TSAU       HYL  
  11 espves Rommi Saila Sovela TSAU       HYL  
  14 lagrom Jade Malin Keto-Tokoi ATT       HYL ULKOP
  17 espves Älli Terhi Hakala RAUMA       HYL  
  19 kesvil Imma Sofia Knuts TSAU       HYL  
  20 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT       HYL  
  10 mudi Sumu Niina Närhi ATT       POIS  

Maksi, tuomari Santtu Stenberg, koirakoita 31, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 50 belpam Riiu Niina Närhi ATT 35,03 -9,97 5 5  
2 35 auskel Lahja Tapio Mäntysalo ATT 46,07 1,07 5 6,07  
3 38 belpag Yxi Pia Rämö TSKK 59,25 14,25 10 24,25  
4 44 muster Malla Sanni Ala-Uotila RÄ-KÄ 70 25,00 10 35,00  
  49 borcol Binka Jan Dahl HANKO 30,13 -14,87 0 -14,87 ULKOP
  30 auspai Who Laura Lehtismäki ATT       HYL ULKOP
  31 borcol Virtane Jan Dahl HANKO       HYL ULKOP
  32 borcol Pirtu Tuulia Liuhto LAW       HYL  
  33 dalmat Kelmi Marika Salminen ATT       HYL  
  34 holpal Taika Anni Petäjoki ATT       HYL  
  36 holpal Karu Anri Saarinen TSAU       HYL  
  37 borcol Vip Vii Anne Ristiniemi TSAU       HYL ULKOP
  39 auspai Who Laura Lehtismäki ATT       HYL  
  40 dalmat Kelmi Marika Salminen ATT       HYL  
  41 borcol Binka Jan Dahl HANKO       HYL  
  42 kulnou Rhett Johanna Krusviita AN       HYL ULKOP
  43 borcol Ralla Noora Aarnio TSAU       HYL  
  45 borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU       HYL  
  46 mudi Stara Anni Petäjoki ATT       HYL  
  47 pinser Sara Eerika Kiiski TSAU       HYL  
  48 borcol Wuu Pasi Pohjanpalo WUH       HYL  
  51 lappor Kerttu Kristiina Töykkälä ATT       HYL  
  52 shelam Kio Elina Jalonen ATT       HYL  
  53 borcol Ouzo Tuulia Liuhto LAW       HYL  
  54 borcol Vip Vii Anne Ristiniemi TSAU       HYL  
  55 kulnou Rhett Johanna Krusviita AN       HYL  
  56 borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU       HYL ULKOP
  57 borcol Ralla Noora Aarnio TSAU       HYL ULKOP
  58 borcol Virtane Jan Dahl HANKO       HYL  
  59 borcol Grace Heidi Karanko TSAU       HYL  
  60 borcol Sokka Julia Pitkäranta TSAU       HYL