Kilpailu 3.11.2016 Avoin, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, koirakoita 14, ihanneaika 62 s, enimmäisaika 124 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   käävil Rosso Jarmo Kumpulainen TSAU 39,23 -22,77 10 10  
2   schipp Överi Maria Salonen ATT 50,55 -11,45 10 10  
    jackru Pina Anniina Aho RAUMA       HYL  
    borter Tico Riitta Laitinen TSAU       HYL  
    parson Enni Marja Karjalainen ATT       HYL  
    lägpys Viima Elisa Haatainen RAUMA       HYL  
    jackru Pina Anniina Aho RAUMA       HYL ULKOP
    borter Tico Riitta Laitinen TSAU       HYL ULKOP
    parson Erin Marja Karjalainen ATT       HYL  
    lägpys Viima Elisa Haatainen RAUMA       HYL ULKOP
    parson Lumo Anniina Aho RAUMA       HYL  
    schipp Nixi Maria Salonen ATT       HYL  
    borter Tirri Minna Lagström ATT       HYL  
    parson Lumo Anniina Aho RAUMA       HYL ULKOP

Medi, koirakoita 12, ihanneaika 62 s, enimmäisaika 124 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   auskel Eka Tiina Selenius TSAU 37,20 -24,80 0 -24,80  
2   espves Ali Anja Alanen RAUMA 47,02 -14,98 0 -14,98  
3   auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 41,71 -20,29 5 5  
4   parson Masteri Anniina Aho RAUMA 42,41 -19,59 5 5  
    parson Masteri Anniina Aho RAUMA 47,59 -14,41 10 10 ULKOP
    shelam Kio Elina Jalonen ATT       HYL  
    espves Ali Anja Alanen RAUMA       HYL ULKOP
    borcol Jura Tuulia Liuhto LAW       HYL ULKOP
    stbter Elma Aada Tiermas TSAU       HYL  
    x-rotu Manja Kristiina Vuori TSAU       HYL ULKOP
    borcol MiG Janita Leinonen LAW       HYL  
    borcol Jura Tuulia Liuhto LAW       HYL ULKOP
    kesvil Sändi Kaisa Saarinen ATT       POIS  
    kesvil Sändi Kaisa Saarinen ATT       POIS ULKOP

Maksi, koirakoita 24, ihanneaika 62 s, enimmäisaika 124 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK 61,02 -0,98 20 20  
    borcol Oiva Maija Rannikko TSAU       HYL  
    borcol Iisi Taija Salokannel TSAU       HYL  
    borcol Manu Erkka Kuusisto TKK       HYL  
    auspai Nala Anna Laakso ATT       HYL  
    borcol Iisi Taija Salokannel TSAU       HYL ULKOP
    x-rotu Riiviö Marika Ruohonen TSAU       HYL  
    borcol Oiva Maija Rannikko TSAU       HYL ULKOP
    borcol Dao Janita Leinonen LAW       HYL  
    borcol Roc Tuulia Liuhko LAW       HYL  
    borcol Ilo Taija Salokannel TSAU       HYL  
    auskel Teuvo Petra Malin ATT       HYL  
    borcol Grappa Timo Liuhto LAW       HYL  
    auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU       HYL  
    borcol Lucky Tiia Mäenpää TSAU       HYL  
    borcol Ilo Taija Salokannel TSAU       HYL ULKOP
    labnou Onni Mervi Koskela RÄ-KÄ       HYL  
    borcol Fu Janita Leinonen LAW       HYL  
    parcol Kiki Martta Riihimäki ATT       HYL  
    x-rotu Onni Susanna Hannula RÄ-KÄ       HYL  
    lagrom Otso Kirsi Stenroos ATT       HYL  
    borcol Veeti Jouni Suutari ATT       HYL  
    holpal Wimma Taina Korhonen TSAU       HYL  
    parcol Kiki Martta Riihimäki ATT       HYL ULKOP
    borcol Soppa Tiina Järvinen ATT       POIS  
    pitcol Rambo Jenni Keskimäki ATT       POIS