Kilpailu 15.8.2016 Avoin, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 18, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 102 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 13 schipp Mey Pilvi Ekman ATT 42,15 -8,85 0 -8,85  
2 18 schipp Överi Maria Salonen ATT 46,19 -4,81 0 -4,81  
3 17 koohon Rianna Anne Trygg ATT 42,70 -8,30 5 5  
4 4 schipp Bami Pilvi Ekman ATT 47,67 -3,33 10 10  
5 3 pitmäy Schumi Tiija Levander FPUKO 68,80 17,80 15 32,80  
  1 lanhee Poca Rita Larjava ATT       HYL  
  2 mittel Lassi Suvi Uotila FPUKO       HYL  
  5 shelam Witzi Asko Jokinen RFF       HYL  
  6 lanhee Poca Rita Larjava ATT       HYL ULKOP
  7 shelam Kirppu Lotta Jokinen TSAU       HYL  
  8 mittel Lassi Suvi Uotila FPUKO       HYL ULKOP
  9 kleins Ina Eija Kumpula TSAU       HYL  
  10 pitmäy Schumi Tiija Levander FPUKO       HYL ULKOP
  12 shelam Witzi Asko Jokinen RFF       HYL ULKOP
  14 lanhee Kidi Rita Larjava ATT       HYL  
  16 shelam Kirppu Lotta Jokinen TSAU       HYL ULKOP
  19 kleins Hulda Pamela Vahalahti ATT       HYL  
  20 shelam Tiuhti Milla Järvinen         HYL  
  11 cavspa Ruttu Birgitta Virsiheimo TSAU       POIS  
  15 käävil Pulla Sanna Kunnasvirta TSAU       POIS  

Medi, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 14, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 102 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 16 auskel Eka Tiina Selenius TSAU 36,84 -14,16 0 -14,16  
2 8 kromfo Tofsan Åsa Rancken TSAU 46,61 -4,39 0 -4,39  
3 15 shelam Noona Fanny Lindfors ATT 35,44 -15,56 5 5  
4 1 x-rotu Skrållan Åsa Rancken TSAU 47,14 -3,86 5 5  
  2 kesvil Imma Sofia Knuts TSAU       HYL  
  3 shelam Sulo Asko Jokinen RFF       HYL  
  4 lyhcol Pekko Mari Välikangas TSAU       HYL  
  5 shelam Taika Marja-Leena Järvenpää TSAU       HYL  
  6 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT       HYL  
  9 shelam Batman Fanny Lindfors ATT       HYL  
  11 kesvil Imma Sofia Knuts TSAU       HYL ULKOP
  12 shelam Sulo Asko Jokinen RFF       HYL ULKOP
  13 kääsna Vekku Maarit Laakso ATT       HYL  
  14 x-rotu Kaapo Tiina Herranen TSAU       HYL  
  7 shelam Hilma Minna Koskinen TSAU       POIS  
  10 borcol Soppa Tiina Järvinen ATT       POIS  

Maksi, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 28, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 102 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 24 belpag Roosa Maria Keskitalo HARJA 42,64 -8,36 0 -8,36  
2 26 borcol Yemma Katja Koivisto ATT 39,66 -11,34 5 5  
3 23 x-rotu Tytti Jaana Leino HARJA 48,73 -2,27 5 5  
  21 borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU 36,90 -14,10 5 5 ULKOP
  1 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU       HYL  
  2 borcol Veeti Jouni Suutari ATT       HYL  
  3 unkviz Lili Reea Viljanen TSAU       HYL  
  4 auspai Minka Mira Markkanen FPUKO       HYL  
  5 borcol Vip Vii Anne Ristiniemi TSAU       HYL  
  6 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH       HYL  
  7 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU       HYL ULKOP
  8 borcol Veeti Jouni Suutari ATT       HYL ULKOP
  9 unkviz Lili Reea Viljanen TSAU       HYL ULKOP
  10 auspai Minka Mira Markkanen FPUKO       HYL ULKOP
  12 borcol Oiva Maija Rannikko TSAU       HYL  
  13 borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU       HYL  
  14 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU       HYL  
  15 belpam Gia Maria Sori TSAU       HYL  
  16 borcol Pinja Tiina Järvinen ATT       HYL  
  19 x-rotu Iina Mira Markkanen FPUKO       HYL  
  20 borcol Oiva Maija Rannikko TSAU       HYL ULKOP
  22 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU       HYL ULKOP
  25 mudi Stara Anni Petäjoki ATT       HYL  
  27 borcol Soppa Tiina Järvinen ATT       HYL  
  28 borcol Nanna Heli Rämö Lounaishämeen kk       HYL  
  29 x-rotu Tytti Jaana Leino HARJA       HYL ULKOP
  30 holpal Taika Anni Petäjoki ATT       HYL  
  31 belpag Roosa Maria Keskitalo HARJA       HYL ULKOP
  11 borcol Vip Vii Anne Ristiniemi TSAU       POIS ULKOP
  17 siphus Polar Taru Mäkelä ATT       POIS  
  18 borcol Lucky Tiia Mäenpää TSAU       POIS