Kilpailu 13.5.2017 Avoin, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Santtu Stenberg, koirakoita 20, ihanneaika 55 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 shelam Kirppu Lotta Jokinen TSAU 33,75 -21,25 0 -21,25  
2 18 shelam Rudi Jessica Tiljander TSAU 41,13 -13,87 0 -13,87  
3 13 gribel PaiPai Nina Aalto TSAU 54,91 -0,09 0 -0,09  
4 10 käävil Tami Ulla Viholainen FPUKO 29,94 -25,06 5 5  
  8 shelam Kirppu Lotta Jokinen TSAU 33,53 -21,47 0 -21,47 ULKOP
  19 shelam Witzi Lotta Jokinen TSAU 33,60 -21,40 5 5 ULKOP
  1 gribel Manteli Nina Aalto TSAU       HYL  
  2 parson Enni Marja Karjalainen ATT       HYL  
  3 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU       HYL  
  5 x-rotu Boris Vera Hakala ATT       HYL  
  6 gribru Igor Pauliina Tapola LSKK       HYL  
  7 parson Enni Marja Karjalainen ATT       HYL ULKOP
  9 gribel Mocca Nina Aalto TSAU       HYL  
  11 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU       HYL ULKOP
  12 kääpin Sakari Satu Sirpiö TSAU       HYL  
  14 shelam Witzi Lotta Jokinen TSAU       HYL  
  15 parson Erin Marja Karjalainen ATT       HYL  
  16 x-rotu Risto Vera Hakala ATT       HYL  
  17 gribru Latte Nina Aalto TSAU       HYL  
  20 parson Erin Marja Karjalainen ATT       HYL ULKOP

Medi, tuomari Santtu Stenberg, koirakoita 11, ihanneaika 55 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 28 shelam Luca Eva Kajander TSAU 32,16 -22,84 0 -22,84  
2 26 auskel Toka Satu Sirpiö TSAU 49,47 -5,53 10 10  
  35 isllam Dimma Riikka Väyrynen LSKK 52,60 -2,40 5 5 ULKOP
  21 cocspa Onni Anni Soukka NU-PU       HYL  
  23 shelam Sulo Jenna Tammisto TSAU       HYL  
  24 kesvil Rio Anniina Aula JAU       HYL  
  25 isllam Dimma Riikka Väyrynen LSKK       HYL  
  30 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU       HYL  
  31 cocspa Onni Anni Soukka NU-PU       HYL ULKOP
  33 shelam Sulo Jenna Tammisto TSAU       HYL ULKOP
  34 kesvil Rio Anniina Aula JAU       HYL ULKOP
  22 espves Unna Heidi Heikonen TSAU       POIS  
  27 parson Sky Mervi Juntunen TSAU       POIS  
  29 auskel Toka Tiina Selenius TSAU       POIS  
  32 espves Unna Heidi Heikonen TSAU       POIS ULKOP

Maksi, tuomari Santtu Stenberg, koirakoita 8, ihanneaika 55 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 36 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU 33,79 -21,21 5 5  
2 41 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU 31,40 -23,60 10 10  
  43 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU 32,85 -22,15 0 -22,15 ULKOP
  38 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU 35,76 -19,24 10 10 ULKOP
  37 pitcol Cheri Päivi Granö ATT       HYL  
  39 pitcol Rambo Jenni Keskimäki ATT       HYL  
  40 borcol Sokka Aina Stenberg TSAU       HYL  
  42 x-rotu Ossi Piia Virtanen ATT       HYL