Kilpailu 20.02.2015 avoin, paikka tsau, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, koirakoita 14, ihanneaika 46 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 schipp Aappa Pia Rämö TSKK 45,85 -0,15 0 -0,15  
2 2 schipp Tara Nina Rämö TSKK 57,87 11,87 10 21,87  
3 11 schipp Flash Nina Rämö TSKK 63,22 17,22 5 22,22  
  1 manter Lilo Julia Åivo TSAU       HYL  
  4 parson Bruce Ida Talqvist SWAT       HYL  
  5 caiter Vili Meeri Antervo TSAU       HYL  
  6 shelam Hiro Elina Jalonen ATT       HYL  
  7 manter Jinx Julia Åivo TSAU       HYL  
  8 amecoc Neela Sanni Ala-Uotila RÄ-KÄ       HYL  
  9 shelam Nelli Marianne Torkko TSAU       HYL  
  10 parson Bruce Ida Talqvist SWAT       HYL EI SIJ
  12 schipp Dixi Pia Rämö TSKK       HYL  
  13 kleins Hulda Pamela Vahalahti ATT       HYL  
  14 manter Jinx Julia Åivo TSAU       HYL EI SIJ

Medi, koirakoita 9, ihanneaika 46 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 auskel Eka Tiina Selenius TSAU 41,70 -4,30 0 -4,30  
2 9 parson Urho Minna Määttä TASSU 45,85 -0,15 0 -0,15 EI SIJ
3 7 kesvil Vili Sanna Villman TSAU 63,63 17,63 20 37,63  
  1 parson Urho Minna Määttä TASSU       HYL  
  3 tiiter Urho Heli Keski-Äijö TSAU       HYL  
  5 auskel Zalama Marika Ruohonen ATT       HYL  
  6 shelam Donna Agnetha Laaksonen TSAU       HYL  
  8 tiiter Urho Heli Keski-Äijö TSAU       HYL EI SIJ
  10 auskel Eka Tiina Selenius TSAU       HYL EI SIJ
  4 koohon Maggie Suvi Reini ATT       POIS  

Maksi, koirakoita 29, ihanneaika 46 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 15 auskel Rati Noora Haukijärvi TSAU 32,98 -13,02 0 -13,02  
2 13 borcol Punssi Tuulia Liuhto LAW 38,44 -7,56 0 -7,56  
3 23 auskel Lyyti Tuija Rahkama ATT 42,36 -3,64 0 -3,64  
4 30 labnou Maisa Ida Tallqvist SWAT 44,96 -1,04 5 5 EI SIJ
5 6 labnou Maisa Ida Tallqvist SWAT 45,14 -0,86 5 5  
6 9 borcol Kharon Eve Taipale TSAU 38,39 -7,61 10 10 EI SIJ
  1 dalmat Nipa Teija Karjunen KISA       HYL  
  2 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU       HYL  
  3 lyhcol Nuray Niina Manninen HSKH       HYL  
  4 borcol Sahti Tuulia Liuhto LAW       HYL  
  5 borcol Kharon Eve Taipale TSAU       HYL  
  7 borcol Luv Tem Jenni Uotila TSAU       HYL  
  8 auskel Kalle Leena Laihonen HARJA       HYL  
  10 sakpai Bella Martina Mäkelä TSAU       HYL  
  11 dalmat Jade Teija Karjunen KISA       HYL  
  12 x-rotu riiviö Marika Ruohonen ATT       HYL  
  14 auspai Fiina Niina Vilen ATT       HYL  
  16 dalmat Nipa Teija Karjunen KISA       HYL  
  17 belpat Leika Anni Törhönen TSAU       HYL  
  18 shelam Kio Elina Jalonen ATT       HYL  
  19 borcol Pirtu Tuulia Liuhto LAW       HYL  
  20 borcol Darwin Emma-Lina Eriksson TSAU       HYL  
  21 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU       HYL EI SIJ
  22 lyhcol Tesni Niina Manninen HSKH       HYL  
  24 dalmat Jade Teija Karjunen KISA       HYL EI SIJ
  25 borcol Ritva Tuomas Oksanen TSAU       HYL  
  26 borcol Luv Tem Jenni Uotila TSAU       HYL  
  27 auskel Kalle Leena Laihonen HARJA       HYL EI SIJ
  28 borcol Sahti Tuulia Liuhto LAW       HYL EI SIJ
  29 borcol Vii Anne Ristiniemi TSAU       POIS