Aseta kilpailun tiedot

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 5, ihanneaika 57 s, enimmäisaika 114 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 schipp Niki Maria Salonen ATT 57,62 0,62 5 5,62  
2 2 kääpin Sakari Satu Sirpiö TSAU 60,02 3,02 5 8,02  
  1 parson Enni Marja Karjalainen ATT       HYL  
  3 käävil Wiivi Wilhelmiina Koivunen TSAU       HYL  
  4 caiter Vili Meeri Antervo TSAU       HYL  

Medi, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 20, ihanneaika 57 s, enimmäisaika 114 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 19 shelam Stella Sanna Ahola HANKO 38,40 -18,60 0 -18,60 ei sijoitu
2 9 shelam Stella Sanna Ahola HANKO 41,60 -15,40 0 -15,40  
3 12 auskel Zalama Marika Ruohonen ATT 48,28 -8,72 0 -8,72  
4 11 auskel Eka Tiina Selenius TSAU 42,04 -14,96 5 5  
5 21 auskel Eka Tiina Selenius TSAU 61,16 4,16 5 9,16 ei sijoitu
6 16 kääsna Minka Vilma Jylhänkangas FORPK 66,32 9,32 0 9,32 ei sijoitu
  1 kesvil Imma Sofia Knuts TSAU       HYL  
  2 espves Pihka Tyyni-Tuuli Kosonen ATT       HYL  
  3 espves Lilla Roosa Virtanen ATT       HYL  
  4 koohon Anse Susanna Vähä-Herttua FORPK       HYL  
  5 kääsna Minka Vilma Jylhänkangas FORPK       HYL  
  6 koohon Maggie Suvi Reini ATT       HYL  
  8 lappor Jupiter Taru Mäkelä ATT       HYL ei sijoitu
  10 shelam Lilli Ronja Hyrkkänen TSAU       HYL  
  13 parson Neppi Anne Lehtinen TASSU       HYL  
  14 kesvil Imma Sofia Knuts TSAU       HYL ei sijoitu
  15 koohon Anse Susanna Vähä-Herttua FORPK       HYL ei sijoitu
  17 koohon Maggie Suvi Reini ATT       HYL ei sijoitu
  20 shelam Lilli Ronja Hyrkkänen TSAU       HYL ei sijoitu
  22 parson Neppi Anne Lehtinen TASSU       HYL ei sijoitu
  7 kkette Aapo Veera Niemi SWAT       POIS  
  18 kkette Aapo Veera Niemi SWAT       POIS ei sijoitu

Maksi, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 24, ihanneaika 57 s, enimmäisaika 114 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 14 siphus Polar Taru Mäkelä ATT 59,49 2,49 0 2,49  
2 9 sakpai Armi Suvi Reini ATT 48,96 -8,04 5 5  
3 3 borcol Luna Satu Silanterä 11004843 42,47 -14,53 10 10  
4 1 borcol Kharon Eve Taipale TSAU 42,65 -14,35 10 10  
5 13 borcol Ritva Veera Niemi SWAT 43,37 -13,63 10 10  
6 6 lyhcol Marsa Paula Koskinen TSAU 55,02 -1,98 10 10  
7 22 borcol Ritva Veera Niemi SWAT 38,06 -18,94 15 15 ei sijoitu
8 8 pitcol Rambo Jenni Keskimäki ATT 63,09 6,09 25 31,09  
  2 kromfo Charlie Anja Mai ATT       HYL  
  4 lyhcol Elmo Kati Pesonen TSAU       HYL  
  5 borcol Kharon Eve Taipale TSAU       HYL ei sijoitu
  7 espves Elda Tyyni-Tuuli Kosonen ATT       HYL  
  10 borcol Darwin Emma-Lina Eriksson TSAU       HYL  
  11 auspai Nala Anna Laakso ATT       HYL  
  12 borcol Tuh Jenni Uotila TSAU       HYL  
  15 borcol Mamba Johanna Majalahti TSAU       HYL  
  16 x-rotu Riiviö Marika Ruohonen ATT       HYL  
  17 belpat Kauko Iida Rinne TSAU       HYL  
  18 x-rotu Jeri Saija Kirjavainen TASSU       HYL  
  19 lyhcol Elmo Kati Pesonen TSAU       HYL ei sijoitu
  20 sakpai Armi Suvi Reini ATT       HYL ei sijoitu
  21 borcol Darwin Emma-Lina Eriksson TSAU       HYL ei sijoitu
  23 borcol VII Anne Ristiniemi TSAU       HYL  
  24 borcol Mamba Johanna Majalahti TSAU       HYL ei sijoitu