Kilpailu 4.6.2015 STARTTI-luokka, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 7, ihanneaika 40 s, eteneminopeus 2,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 shelam Scilla Janita Lehikoinen   29,35 -10,65 5 5  
2 5 shelam Sulo Jenna Tammisto TSAU 21,89 -18,11 10 10  
3 1 x-rotu Riina Annina Ekman Par-Hau 24,56 -15,44 15 15  
4 3 käävil Iina Erika Ventelä TSAU 23,38 -16,62 20 20  
  6 x-rotu Riina Annina Ekman Par-Hau 25,85 -14,15 5 5 ULKOP
  7 shelam Scilla Janita Lehikoinen   43,85 3,85 35 38,85 ULKOP
  4 labnou Maisa Ida Tallqvist SWAT 80,00 40,00 10 50,00 ULKOP

Medi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 9, ihanneaika 40 s, eteneminopeus 2,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 25,48 -14,52 0 -14,52  
2 3 shelam Batman Fanny Lindfors ATT 17,73 -22,27 5 5  
3 5   Luca Aada Tiermas TSAU 29,22 -10,78 5 5  
  2 shelam Luca Eva Kajander TSAU 15,48 -24,52 0 -24,52 ULKOP
  7 shelam Nooti Eeva Ylinen   24,10 -15,90 5 5 ULKOP
  6 stbter Elma Neea Tiermas TSAU 39,80 -0,20 10 10 ULKOP
  3 shelam Batman Fanny Lindfors ATT 16,49 -23,51 15 15 ULKOP
  1 schape Bosse Pirjo Kupiainen ATT 30,74 -9,26 20 20 ULKOP
  8 schape Bosse Pirjo Kupiainen ATT 45,33 5,33 20 25,33 ULKOP
    kesvil Echo Sofia Knuts TSAU       POIS  

Maksi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 12, ihanneaika 40 s, eteneminopeus 2,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 auskel Frida Tiina Kontto ATT 14,44 -25,56 0 -25,56  
2 4 bokser Jykä Jonna Hakala ATT 17,75 -22,25 0 -22,25  
3 6 labnou Zia Ida Tallqvist   18,25 -21,75 5 5  
4 1 kromfo Stöpsel Anja Mai ATT 52,21 12,21 10 22,21  
5 3 borcol Roc Janita Leinonen LAW 13,42 -26,58 25 25  
6 5 labnou Qelmi Katja Taskinen SWAT 26,54 -13,46 25 25  
7 2 afgaan Pirkko Hanna-Kaisa Karjalainen TVK 47,54 7,54 40 47,54  
8 7 x-rotu Lara Tanja Karlsson   92,69 52,69 65 117,69  
  8 afgaan Pirkko Hanna-Kaisa Karjalainen TVK 20,25 -19,75 15 15 ULKOP
  9 bokser Jykä Jonna Hakala ATT 25,53 -14,47 15 15 ULKOP
  12 labnou Qelmi Katja Taskinen SWAT 49,24 9,24 20 29,24 ULKOP
  11 labnou Zia Ida Tallqvist   21,48 -18,52 35 35 ULKOP
    parcol Salsa Merja Lemmetti RÄ-KÄ       POIS  
    dalmat Vode Heidi Kohonen ATT       POIS