Kilpailu 4.6.2015 MÖLLI-luokka, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 11, ihanneaika 60 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 shelam Pilke Marja-Leena Järvenpää TSAU 32,23 -27,77 0 -27,77  
2 7 kääsna Minea Satu Salminen TSAU 35,77 -24,23 0 -24,23  
3 1 käävil Sulo Maria Iinatti ATT 35,08 -24,92 10 10  
4 3 shelam Sulo Jenna Tammisto TSAU 43,34 -16,66 15 15  
  6 kääpin Koru Maarit Puttonen   30,66 -29,34 0 -29,34 ULKOP
  8 käävil Sulo Maria Iinatti ATT 29,91 -30,09 10 10 ULKOP
  10 shelam Sulo Jenna Tammisto TSAU 45,74 -14,26 20 20 ULKOP
  5 kromfo Cinco Annariina Kulmala FPUKO 56,22 -3,78 40 40 ULKOP
  9 shelam Pilke Marja-Leena Järvenpää TSAU 60,27 0,27 40 40,27 ULKOP
  11 kromfo Fyra Annariina Kulmala FPUKO 37,38 -22,62 45 45 ULKOP
  4 shelam Ella Merja Hakala TASSU 46,80 -13,20 70 70 ULKOP
    kääpin Mini Kirsi Kiljander-Aronen TSAU       POIS ULKOP

Medi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 7, ihanneaika 60 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 slapko Nila Katja Kastman ATT 38,18 -21,82 0 -21,82  
2 1 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 49,50 -10,50 0 -10,50  
3 6 shelam Elsa Camilla Kandelin TSAU 39,46 -20,54 5 5  
4 5   Luca Aada Tiermas TSAU 50,91 -9,09 5 5  
  7 manter Chili Juha Aronen TSAU 34,76 -25,24 5 5 ULKOP
  8 shelam Nooti Eeva Ylinen   54,92 -5,08 30 30 ULKOP
  3 manter Speedy Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 49,80 -10,20 35 35 ULKOP
  4 borcol Roc Janita Leinonen LAW       POIS ULKOP

Maksi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 9, ihanneaika 60 s, eteneminopeus 2,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2   Tytti Jaana Leino HARJA 42,62 -17,38 5 5  
2 6   Peppi Katri Salminen TSAU 57,81 -2,19 5 5  
3 3 slapko Kira Heidi Mainio ATT 45,28 -14,72 10 10  
4 1 borcol Chhaina Bea Snellman ATT 42,49 -17,51 20 20  
  7 auspai Gitta Kirsi Kemppainen ATT 40,80 -19,20 5 5 ULKOP
  9 borcol Chhaina Bea Snellman ATT 38,14 -21,86 10 10 ULKOP
  5 auskel Yty Eeva Ylinen   29,91 -30,09 15 15 ULKOP
  8   Tytti Jaana Leino HARJA 48,07 -11,93 15 15 ULKOP
  4 borcol Pixie Marianne Asikainen TSAU 120,00 60,00 100 160,00 ULKOP
    parcol Salsa Merja Lemmetti RÄ-KÄ       POIS  
    x-rotu Tirso Ella Paez Jämsen SSKH       POIS