JEO-juhannusepikset 24.6.2016, paikka Royal Canin Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi] [Mini] [Medi] [Maksi]

Startti, mini, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 26, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 8 parson Beastie Katja Nyman ATT 16,47 -43,53 0 -43,53  
2 9 kääpin Ion Miia Anttila ATT 16,78 -43,22 0 -43,22  
3 10 amkt Mökö Elina Uski LSKK 19,53 -40,47 0 -40,47  
4 24 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT 19,88 -40,12 0 -40,12  
5 7 käävil Hirmu Johanna Suuronen ATT 19,91 -40,09 0 -40,09  
6 11 gribel Mocca Nina Aalto TSAU 25,25 -34,75 0 -34,75  
7 1 jackru Iikku Roosa Örling KISA 25,90 -34,10 0 -34,10  
8 13 shelam Tiuhti Milla Järvinen   30,31 -29,69 0 -29,69  
9 20 gribru Latte Nina Aalto TSAU 32,34 -27,66 0 -27,66  
10 16 petbra CousCous Nina Aalto TSAU 34,28 -25,72 0 -25,72  
11 12 bichav Pommi Juha Mäki ATT 36,47 -23,53 0 -23,53  
12 14 shelam Luna Jenni Nurmi TAMSK 28,90 -31,10 5 5  
13 6 gribel PaiPai Nina Aalto TSAU 29,03 -30,97 5 5  
14 25 gribru Tryffeli Nina Aalto TSAU 31,50 -28,50 5 5  
15 15 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 31,87 -28,13 5 5  
16 4 X-rotu Kerttu Päivi Pasi   32,41 -27,59 5 5  
17 3 kkkämä Repe Eeva Salola   35,53 -24,47 5 5  
18 5 jackru Rizzo Hannah Eskow (CAN) 19,41 -40,59 10 10  
19 2 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 35,93 -24,07 10 10  
  17 parson Beastie Katja Nyman ATT 21,47 -38,53 0 -38,53 ULKOP
  22 x-rotu Kerttu Päivi Pasi   22,38 -37,62 0 -37,62 ULKOP
  23 kkkämä Repe Eeva Salola   33,03 -26,97 5 5 ULKOP
  21 jackru Rizzo Hannah Eskow (CAN) 18,81 -41,19 10 10 ULKOP
  18 shelam Surku Tiina Järvinen ATT 27,53 -32,47 15 15 ULKOP
  19 jackru Iikku Roosa Örling KISA       KESK ULKOP
  70 jackru Motti Anna Tiusanen TSAU       KESK  

Startti, medi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 7, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 28 shelam Renly Riikka Laaksonen ATT 18,28 -41,72 0 -41,72  
2 30 kesvil Bätmän Annika Kunnasvirta TSAU 19,38 -40,62 0 -40,62  
3 26 pumi Faina Susanne Backman-Mendelin Tammi 21,15 -38,85 0 -38,85  
4 31 beagle Porthos Tiina Nerep LÄGI 29,47 -30,53 0 -30,53  
5 29 borcol Jura Tuulia Liuhto LAW 24,69 -35,31 20 20  
6 71 borcol Jura Tuulia Liuhto LAW 27,87 -32,13 20 20  
  33 pumi Faina Susanne Backman-Mendelin Tammi 20,54 -39,46 0 -39,46 ULKOP

Startti, maksi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 27, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 62 belpat Becky Elina Teivainen ATT 18,37 -41,63 0 -41,63  
2 59 x-rotu Ossi Piia Virtanen ATT 19,75 -40,25 0 -40,25  
3 58 dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 23,47 -36,53 0 -36,53  
4 47 rottwe Kerttu Jonna Saarni   30,44 -29,56 0 -29,56  
5 40 swolfh Lohtu Jenni Uotila TSAU 32,62 -27,38 0 -27,38  
6 46 tsepai Babe Viivi Visasalo TSAU 19,69 -40,31 5 5  
7 51 borcol Wuu Pasi Pohjanpalo WUH 31,12 -28,88 5 5  
8 38 x-rotu Zemi Mira Mäkinen LSKK 31,31 -28,69 5 5  
9 37 borcol Lukkinen Annika Söderholm KISA 19,41 -40,59 10 10  
10 39 borcol Cara Sessa Salmenoja LAW 29,29 -30,71 10 10  
11 61 borcol Stigu Elina Jänesniemi RFF 23,31 -36,69 20 20  
12 43 auskel Jupe Mira Mäkinen LSKK 28,68 -31,32 20 20  
13 36 seiskarinkoira Max Anniina Lepistö   33,53 -26,47 20 20  
14 50 borcol Stigu Elina Jänesniemi   17,12 -42,88 25 25  
15 41 sakpai Hans Jonna Saarni   40,91 -19,09 40 40  
16 42 borcol Soppa Tiina Järvinen ATT 51 -9,00 40 40  
  48 holpal Taika Jessica Rosnell LSKK 17,72 -42,28 0 -42,28 ULKOP
  60 borcol M.U. Janette Salmenoja LAW 18,72 -41,28 0 -41,28 ULKOP
  52 borcol Tikki Maria Savonen TASSU 20,44 -39,56 0 -39,56 ULKOP
  57 x-rotu Zemi Mira Mäkinen LSKK 23,90 -36,10 0 -36,10 ULKOP
  56 borcol Lukkinen Annika Söderholm KISA 18,50 -41,50 5 5 ULKOP
  49 auskel Jupe Mira Mäkinen LSKK 18,84 -41,16 10 10 ULKOP
  44 borcol Lukkinen Annika Söderholm KISA 19,56 -40,44 15 15 ULKOP
  55 borcol Soppa Tiina Järvinen ATT 27,63 -32,37 15 15 ULKOP
  53 sakpai Hans Jonna Saarni   30,61 -29,39 20 20 ULKOP
  54 seiskarinkoira Max Anniina Lepistö   25,68 -34,32 25 25 ULKOP
  45 holpal Kirppu Jessica Rosnell LSKK       KESK  

Möllit, mini, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 13, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 käävil Hippo Annika Kunnasvirta TSAU 27,87 -32,13 0 -32,13  
2 13 amkt Mökö Elina Uski LSKK 30,19 -29,81 0 -29,81  
3 12 pomer Missy Pamela Vahalahti ATT 34,56 -25,44 0 -25,44  
4 8 shelam Dina Jenni Nurmi TAMSK 32,41 -27,59 10 10  
5 9 cavspa Åsa Virpi Laaksonen TSKK 27,72 -32,28 20 20  
6 11 jackru Rizzo Hannah Eskow (CAN) 26,50 -33,50 35 35  
7 2 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT 41,09 -18,91 50 50  
  4 borcol Stara Anna-Maija Saharanta LAW 25,78 -34,22 0 -34,22 ULKOP
  1 lanhee Kidi Rita Larjava ATT 33,62 -26,38 0 -26,38 ULKOP
  10 kääsna Iines Anna-Maija Saharanta LAW 33,18 -26,82 10 10 ULKOP
  6 shelam Tiuhti Milla Järvinen   38,97 -21,03 15 15 ULKOP
  5 manter Jinx Julia Åivo TSAU 34,96 -25,04 40 40 ULKOP
  3 jackru Rizzo Hannah Eskow (CAN)       KESK  

Möllit, medi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 5, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 17 beagle Porthos Tiina Nerep LÄGI 37,44 -22,56 0 -22,56  
2 18 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU 29,87 -30,13 10 10  
  16 espves Reima Johanna Suuronen ATT 27,75 -32,25 15 15 ULKOP
  19 kromfo Fyra Annariina Kulmala FPUKO 34,10 -25,90 20 20 ULKOP
  14 kromfo Cinco Annariina Kulmala FPUKO 57,84 -2,16 20 20 ULKOP
  15 kesvil Echo Sofia Knuts TSAU       POIS  

Möllit, maksi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 23, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 41 belpat Becky Elina Teivainen ATT 28,16 -31,84 0 -31,84  
2 42 lyhcol Pekko Mari Välikangas TSAU 29,22 -30,78 0 -30,78  
3 36 borcol Luv Tem Jenni Uotila TSAU 24,37 -35,63 5 5  
4 33 tsepai Babe Viivi Visasalo TSAU 27,66 -32,34 5 5  
5 39 borcol Wuu Pasi Pohjanpalo WUH 44,91 -15,09 10 10  
6 34 holpal Karu Anri Saarinen TSAU 30,03 -29,97 20 20  
7 32 lyhcol Pekko Mari Välikangas TSAU 39,84 -20,16 30 30  
8 40 x-rotu Ossi Piia Virtanen ATT 53,25 -6,75 35 35  
9 35 sakpai Loco Jonna Saarni   36,47 -23,53 40 40  
  20 borcol Ouzo Tuulia Liuhto LAW 21,62 -38,38 5 5 ULKOP
  28 sakpai Karda Teija Paijola SWAT 27,34 -32,66 10 10 ULKOP
  27 borcol Punssi Tuulia Liuhto LAW 27,87 -32,13 10 10 ULKOP
  24 borcol Pirtu Tuulia Liuhto LAW 30,30 -29,70 10 10 ULKOP
  25 borcol Vip Vii Anne Ristiniemi TSAU 60 0,00 10 10 ULKOP
  26 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU 60 0,00 10 10 ULKOP
  22 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU 43,97 -16,03 20 20 ULKOP
  43 borcol Teema Maria Savonen TASSU 31,88 -28,12 25 25 ULKOP
  29 borcol Sokka Julia Pitkäranta TSAU 36,40 -23,60 40 40 ULKOP
  21 borcol Ouzo Tuulia Liuhto LAW 81,53 21,53 20 41,53 ULKOP
  30 holpal Taika Anni Petäjoki ATT 65,35 5,35 45 50,35 ULKOP
  31 borcol Veeti Jouni Suutari ATT 80,42 20,42 50 70,42 ULKOP
  23 borcol Pirtu Tuulia Liuhto LAW       KESK ULKOP
  38 borcol Cara Sessa Salmenoja LAW       KESK  
  37 borcol Stigu Elina Jänesniemi TSAU       POIS