Kilpailu 23.6.2017 Möllit, paikka Lieto, RC-Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Vesa Kunttu, koirakoita 18, ihanneaika 53 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 8 käävil Massimo Ulla Viholainen FPUKO 31,74 -21,26 0 -21,26  
2 3 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 33 -20,00 0 -20,00  
3 19 käävil Noora Jarmo Kumpulainen TSAU 33,84 -19,16 5 5  
4 18 gribel PaiPai Nina Aalto TSAU 48,93 -4,07 5 5  
5 13 gribel Mocca Nina Aalto TSAU 49,52 -3,48 5 5  
6 4 kääsna Zena Noora Nordblom TSAU 48,16 -4,84 10 10  
7 1 petbra Couscous Nina Aalto TSAU 65,67 12,67 0 12,67  
8 5 gribru Tryffeli Nina Aalto TSAU 67,90 14,90 15 29,90  
9 9 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 67,20 14,20 20 34,20  
10 6 x-rotu Wilma Leena Vierula LEVEK 100,35 47,35 20 67,35  
  2 käävil Nasu Wilhelmina Koivunen TSAU 35,98 -17,02 0 -17,02 ULKOP
  7 käävil Urmas Kirsi Lindström ÅBSK 36,59 -16,41 0 -16,41 ULKOP
  12 kääsna Zena Noora Nordblom TSAU 40,27 -12,73 0 -12,73 ULKOP
  20 käävil Rosso Erika Ventelä TSAU 53 0,00 10 10 ULKOP
  11 shelam Wii Irene Erling ATD 39,33 -13,67 15 15 ULKOP
  16 kääpin Mini Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 50,23 -2,77 20 20 ULKOP
  17 shelam Leya Maria Sori TSAU 82,20 29,20 35 64,20 ULKOP
  15 kääpin Sakari Satu Sirpiö TSAU 100 47,00 40 87,00 ULKOP

Medi, tuomari Vesa Kunttu, koirakoita 6, ihanneaika 53 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 koohon Rolle Satu Sirpiö TSAU 38,12 -14,88 0 -14,88  
2 6 puli Kuutti Mari Pelto-Piri WECA 42,45 -10,55 5 5  
  1 shelam Riski Jenna Kantola ATT 44,26 -8,74 10 10 ULKOP
  3 manter Speedy Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 44,26 -8,74 20 20 ULKOP
  4 manter Prada Päivi Hituri ÄETSÄ 51,11 -1,89 20 20 ULKOP
  7 shelam Riski Jenna Kantola ATT       KESK ULKOP

Maksi, tuomari Vesa Kunttu, koirakoita 13, ihanneaika 53 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 13 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 38,12 -14,88 0 -14,88  
2 6 belpat Becky Elina Teivainen ATT 39,17 -13,83 5 5  
3 17 borcol Sokka Aina Stenberg TSAU 56,91 3,91 15 18,91 LAPSIOHJ.
4 2 beauce Pösö Janne Helenius MYNSK 44,98 -8,02 30 30  
  19 holpal Alma Sanna Kaski KISA 41,36 -11,64 0 -11,64 ULKOP
  14 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 37,82 -15,18 10 10 ULKOP
  15 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU 55,59 2,59 10 12,59 ULKOP
  12 beauce Pösö Janne Helenius MYNSK 40,06 -12,94 15 15 ULKOP
  1 borcol Harald Niina-Liina Linna NAS 100 47,00 10 57,00 ULKOP
  3 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU     10 HYL ULKOP
  7 borcol Duplo Outi Hälli E-HKK       HYL  
  8 borcol Just Leena Välimäki TSAU       HYL ULKOP
  16 borcol Thor Niina-Liina Linna NAS       HYL ULKOP
  4 rhokoi Milo Laura Lehtonen TSAU       POIS ULKOP
  5 mudi Zara Jarkko Palm TSAU       POIS ULKOP
  9 borcol Rei Niina-Liina Linna NAS       POIS ULKOP
  10 borcol Etna Elina Jänesniemi RFF       POIS  
  11 holpal Alma Sanna Kaski KISA       POIS ULKOP
  18 borcol Etna Elina Jänesniemi RFF       POIS ULKOP
    pinser Rosi Eerika Kiiski TSAU       POIS