Kilpailu 11.2.2018 F agilityrata, paikka RC Areena, järjestäjä TURUN SEUDUN AGILITYURHEILIJAT RY

[Pikkumini 3] [Mini 3] [Medi 3] [Pikkumaksi 3] [Maksi 3]

Pikkumini 3, kello 12:15, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 3, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 6 toyvil Doris Pudelpower's Black Sunshine Rigmor Jansson ÅBSK 48,34 3,89 -1,66 0 -1,66  
2 1 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Nikolai Niemi VEIKK 48,66 3,86 -1,34 5 5  
3 4 toyvil Roxy Saratoga Summer Ivette White (USA) 58,06 3,24 8,06 0 8,06  

Mini 3, kello 12:15, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 18, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 12 shelam Dharma Halivaaran Uudenvuoden Taika Sanna Ahola HANKO 37,95 4,95 -12,05 0 -12,05 SERT-A
2 16 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU 41,44 4,54 -8,56 0 -8,56  
3 21 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Hanna Sori TSAU 43,97 4,28 -6,03 0 -6,03  
4 22 kääpin Manu Magnum Petra Malin ATT 46,44 4,05 -3,56 0 -3,56  
5 3 shelam Ruu Jeonan Cool As Jewel Kati Pasma ARCT 48,67 3,86 -1,33 0 -1,33  
6 13 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK 44,35 4,24 -5,65 5 5  
7 5 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula ForPK 48,96 3,84 -1,04 5 5  
8 14 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK 59,72 3,15 9,72 0 9,72  
9 19 shelam Milli TAIKAPENNIN KAINAH Barbro Lagerstam HANKO 48,74 3,86 -1,26 10 10  
10 18 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU 43,91 4,28 -6,09 15 15  
  7 parson Hariett FOURUSE'S DIXIE NIGHTBIRD Pia Laakso ÅBSK         HYL  
  8 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU         HYL  
  9 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU         HYL  
  10 toyvil Blenda Adventurer Ann-Sofie Gustafsson ÅBSK         HYL  
  11 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU         HYL  
  20 mittel Tiara Gyanta's Messing With Masters Tanja Nummelin WECA         HYL  
  23 kääpin Sakari Cherryfellow's I'm Midnight Mover Satu Sirpiö TSAU         HYL  
  24 käävil Lucy Silberlöwe Arjean Von Pansy Rigmor Jansson ÅBSK         HYL  

Medi 3, kello 11:55, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 12, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 27 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 38,08 4,94 -11,92 0 -11,92  
2 29 pyrpal Siili Tottakai Caaheen Caanis Sami Suvanto LÄGI 35,91 5,24 -14,09 5 5  
3 31 espves Iitu Caraydan Infinita Kirsimaaria Inkinen-Moukola PIRKU 44,22 4,25 -5,78 5 5  
4 34 auskel zalama ROYAL COCTAIL ZALMIACCI Marika Ruohonen TSAU 48,28 3,89 -1,72 5 5  
  25 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  26 shelam Noona AGARWAEN ANYER Fanny Lindfors LAW         HYL  
  28 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola LAW         HYL  
  33 espves Sulo Caraydan Rockii Tiina Väli-Mattila RAUMA         HYL  
  37 shelam Kisu Cimillan Gis Gis Päivi Männistö-Rahunen PIRKU         HYL  
  42 espves Daami Caraydan Kumba Salla-Maarit Kantola RFF         HYL  
  43 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT         HYL  
  44 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT         HYL  

Pikkumaksi 3, kello 13:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 6, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 46 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT 44,65 4,21 -5,35 5 5  
2 48 lagrom Gio Tulan Vengo Con Gioia ida vuorinen SLAGO 50,39 3,73 0,39 10 10,39  
  45 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT         HYL  
  47 auskel Hu Árkosligeti Magic Eyes Kea Mari Kaplas ACTIV         HYL  
  49 auskel Frida Cefeus Ztrålande Frida Ii Tiina Salonen TSAU         HYL  
  58 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  

Maksi 3, kello 13:00, tuomari Jari Suomalainen, koirakoita 21, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 54 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 34,59 5,44 -15,41 0 -15,41  
2 76 borcol Etna Vindicate's Wildfire Elina Jänesniemi RFF 35,59 5,28 -14,41 0 -14,41  
3 68 borcol Do It Darleyfalls All Zet To Do It Jane Elene Christensen (DEN) 37,00 5,08 -13,00 0 -13,00  
4 52 borcol Chip All Zet Chip In For The Win Jane Elene Christensen (DEN) 38,52 4,88 -11,48 5 5  
5 65 auskel Cinta Maiskis Marunda Mira Kangas TASSU 39,85 4,72 -10,15 5 5  
6 55 auskel Neo Nallikallion Mä Olen Niin Pop Tapio Mäntysalo ATT 40,47 4,65 -9,53 5 5  
7 63 borcol Vuokko Myytin Asfaltti Polttaa Jari Leino ATT 36,74 5,12 -13,26 10 10  
8 70 belpat Danteh DUVEL DANTEH Cecilia Jungarå KKK 46,45 4,05 -3,55 10 10  
9 57 borcol Mayday Border star Icebreaker Calls Mayday channie orsted (DEN) 34,72 5,41 -15,28 15 15  
10 61 borcol Shotti Promillen Edradour Minna Martimo ACTIV 49,20 3,82 -0,80 15 15  
  50 borcol CASEY CASEY XI Kelly Chaffin (USA)         HYL  
  51 borcol Bang Speedoggie Going Out With A Bang Minna Martimo ACTIV         HYL  
  53 borcol Bright KPBCs LIGHT 'EM UP Rachel Sanders (USA)         HYL  
  59 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU         HYL  
  62 borcol Nadi Eyewitness Me Myself N'eye Jenni Leino LAW         HYL  
  66 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  69 borcol Spock Eyewitness Levitator Marko Mäki LAW         HYL  
  72 borcol Yks Promillen Dubonnet Mikko Aaltonen ACTIV         HYL  
  73 belpam Tuhma Frosty Forest Knock Out Emma Alve WECA         HYL  
  74 borcol Kuula Yes Minna Martimo ACTIV         HYL  
  75 borcol Live Valmis Live Jasmina Mero ATT         HYL