Kilpailu 11.2.2018 E hyppyrata, paikka RC Areena, järjestäjä TURUN SEUDUN AGILITYURHEILIJAT RY

[Pikkumini 3] [Mini 3] [Medi 3] [Pikkumaksi 3] [Maksi 3]

Pikkumini 3, kello 11:45, tuomari Rauno Virta, koirakoita 3, ihanneaika 41 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  1 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Nikolai Niemi VEIKK         HYL  
  4 toyvil Roxy Saratoga Summer Ivette White (USA)         HYL  
  6 toyvil Doris Pudelpower's Black Sunshine Rigmor Jansson ÅBSK         HYL  

Mini 3, kello 11:45, tuomari Rauno Virta, koirakoita 18, ihanneaika 41 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 15 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 32,94 5,10 -8,06 0 -8,06 SERT-H AVA-H
2 19 shelam Milli TAIKAPENNIN KAINAH Barbro Lagerstam HANKO 34,30 4,90 -6,70 0 -6,70  
3 22 kääpin Manu Magnum Petra Malin ATT 37,72 4,45 -3,28 0 -3,28  
4 10 toyvil Blenda Adventurer Ann-Sofie Gustafsson ÅBSK 38,00 4,42 -3,00 0 -3,00  
5 5 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula ForPK 38,10 4,41 -2,90 0 -2,90  
6 20 mittel Tiara Gyanta's Messing With Masters Tanja Nummelin WECA 36,02 4,66 -4,98 5 5  
7 23 kääpin Sakari Cherryfellow's I'm Midnight Mover Satu Sirpiö TSAU 40,78 4,12 -0,22 5 5  
  3 shelam Ruu Jeonan Cool As Jewel Kati Pasma ARCT         HYL  
  7 parson Hariett FOURUSE'S DIXIE NIGHTBIRD Pia Laakso ÅBSK         HYL  
  8 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU         HYL  
  9 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU         HYL  
  11 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU         HYL  
  12 shelam Dharma Halivaaran Uudenvuoden Taika Sanna Ahola HANKO         HYL  
  13 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  14 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK         HYL  
  16 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         HYL  
  18 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU         HYL  
  24 käävil Lucy Silberlöwe Arjean Von Pansy Rigmor Jansson ÅBSK         HYL  

Medi 3, kello 12:25, tuomari Rauno Virta, koirakoita 14, ihanneaika 41 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 44 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT 30,06 5,59 -10,94 0 -10,94 SERT-H
2 28 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola LAW 30,88 5,44 -10,12 0 -10,12  
3 30 espves Pihka Ran-Plan Furiousballad Tyyni-Tuuli Kosonen ATT 32,35 5,19 -8,65 0 -8,65  
4 34 auskel zalama ROYAL COCTAIL ZALMIACCI Marika Ruohonen TSAU 34,31 4,90 -6,69 0 -6,69  
5 29 pyrpal Siili Tottakai Caaheen Caanis Sami Suvanto LÄGI 33,65 4,99 -7,35 5 5  
  25 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  26 shelam Noona AGARWAEN ANYER Fanny Lindfors LAW         HYL  
  27 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT         HYL  
  31 espves Iitu Caraydan Infinita Kirsimaaria Inkinen-Moukola PIRKU         HYL  
  32 shelam Teppo Onnenpisaran Kultakimpale Ella Kaijärvi ATT         HYL  
  33 espves Sulo Caraydan Rockii Tiina Väli-Mattila RAUMA         HYL  
  35 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen RFF         HYL  
  36 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Asko Jokinen TSAU         HYL  
  37 shelam Kisu Cimillan Gis Gis Päivi Männistö-Rahunen PIRKU         HYL  

Pikkumaksi 3, kello 13:50, tuomari Rauno Virta, koirakoita 5, ihanneaika 41 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 48 lagrom Gio Tulan Vengo Con Gioia ida vuorinen SLAGO 42,38 3,96 1,38 0 1,38  
  45 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT         HYL  
  46 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT         HYL  
  47 auskel Hu Árkosligeti Magic Eyes Kea Mari Kaplas ACTIV         HYL  
  58 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  

Maksi 3, kello 13:50, tuomari Rauno Virta, koirakoita 22, ihanneaika 41 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 54 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 27,98 6,00 -13,02 0 -13,02  
2 72 borcol Yks Promillen Dubonnet Mikko Aaltonen ACTIV 28,44 5,91 -12,56 0 -12,56  
3 57 borcol Mayday Border star Icebreaker Calls Mayday channie orsted (DEN) 29,38 5,72 -11,62 0 -11,62  
4 64 borcol Pirtu Promillen Pirtu Tuulia Liuhto LAW 29,84 5,63 -11,16 0 -11,16  
5 62 borcol Nadi Eyewitness Me Myself N'eye Jenni Leino LAW 30,37 5,53 -10,63 5 5  
6 52 borcol Chip All Zet Chip In For The Win Jane Elene Christensen (DEN) 34,90 4,81 -6,10 5 5  
7 63 borcol Vuokko Myytin Asfaltti Polttaa Jari Leino ATT 28,80 5,83 -12,20 10 10  
8 61 borcol Shotti Promillen Edradour Minna Martimo ACTIV 34,77 4,83 -6,23 10 10  
9 53 borcol Bright KPBCs LIGHT 'EM UP Rachel Sanders (USA) 40,72 4,13 -0,28 20 20  
  50 borcol CASEY CASEY XI Kelly Chaffin (USA)         HYL  
  51 borcol Bang Speedoggie Going Out With A Bang Minna Martimo ACTIV         HYL  
  55 auskel Neo Nallikallion Mä Olen Niin Pop Tapio Mäntysalo ATT         HYL  
  59 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU         HYL  
  60 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  65 auskel Cinta Maiskis Marunda Mira Kangas TASSU         HYL  
  66 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  67 borcol Eino Jippon Jenni Inkinen ATT         HYL  
  68 borcol Do It Darleyfalls All Zet To Do It Jane Elene Christensen (DEN)         HYL  
  70 belpat Danteh DUVEL DANTEH Cecilia Jungarå KKK         HYL  
  73 belpam Tuhma Frosty Forest Knock Out Emma Alve WECA         HYL  
  75 borcol Live Valmis Live Jasmina Mero ATT         HYL  
  76 borcol Etna Vindicate's Wildfire Elina Jänesniemi RFF         HYL  
  56 auskel Teuvo DEVONAIRS DAVY JONES Petra Malin ATT         POIS