Kilpailu 11.2.2018 C hyppyrata, paikka RC Areena, järjestäjä TURUN SEUDUN AGILITYURHEILIJAT RY

[Pikkumini 3] [Mini 3] [Medi 3] [Pikkumaksi 3] [Maksi 3]

Pikkumini 3, kello 10:00, tuomari Rauno Virta, koirakoita 4, ihanneaika 47 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 2 lanhee Usko Lindkullas Elmer Tommi Kauko TSAU 45,03 4,26 -1,97 5 5  
2 4 toyvil Roxy Saratoga Summer Ivette White (USA) 54,03 3,55 7,03 5 12,03  
  1 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Nikolai Niemi VEIKK         HYL  
  6 toyvil Doris Pudelpower's Black Sunshine Rigmor Jansson ÅBSK         HYL  

Mini 3, kello 10:00, tuomari Rauno Virta, koirakoita 14, ihanneaika 47 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 12 shelam Dharma Halivaaran Uudenvuoden Taika Sanna Ahola HANKO 36,98 5,19 -10,02 0 -10,02 SERT-H
2 15 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 37,53 5,12 -9,47 0 -9,47  
3 13 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK 39,23 4,89 -7,77 0 -7,77  
4 5 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula ForPK 44,12 4,35 -2,88 0 -2,88  
5 24 käävil Lucy Silberlöwe Arjean Von Pansy Rigmor Jansson ÅBSK 46,00 4,17 -1,00 0 -1,00  
6 3 shelam Ruu Jeonan Cool As Jewel Kati Pasma ARCT 48,00 4,00 1,00 5 6,00  
7 14 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK 58,53 3,28 11,53 5 16,53  
  7 parson Hariett FOURUSE'S DIXIE NIGHTBIRD Pia Laakso ÅBSK         HYL  
  8 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU         HYL  
  9 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU         HYL  
  10 toyvil Blenda Adventurer Ann-Sofie Gustafsson ÅBSK         HYL  
  11 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU         HYL  
  16 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         HYL  
  17 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  

Medi 3, kello 10:50, tuomari Rauno Virta, koirakoita 17, ihanneaika 47 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 37 shelam Kisu Cimillan Gis Gis Päivi Männistö-Rahunen PIRKU 33,28 5,77 -13,72 0 -13,72  
2 25 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW 33,83 5,68 -13,17 0 -13,17  
3 30 espves Pihka Ran-Plan Furiousballad Tyyni-Tuuli Kosonen ATT 34,54 5,56 -12,46 0 -12,46  
4 36 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Asko Jokinen TSAU 36,61 5,24 -10,39 0 -10,39  
5 34 auskel zalama ROYAL COCTAIL ZALMIACCI Marika Ruohonen TSAU 40,45 4,75 -6,55 0 -6,55  
6 35 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen RFF 41,69 4,61 -5,31 0 -5,31  
7 27 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 34,73 5,53 -12,27 5 5  
8 38 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU 35,83 5,36 -11,17 5 5  
9 39 shelam Yodi Käpäläkoplan Yodi Emmiina Abrahamsson LÄGI 35,22 5,45 -11,78 10 10  
  26 shelam Noona AGARWAEN ANYER Fanny Lindfors LAW         HYL  
  28 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola LAW         HYL  
  29 pyrpal Siili Tottakai Caaheen Caanis Sami Suvanto LÄGI         HYL  
  31 espves Iitu Caraydan Infinita Kirsimaaria Inkinen-Moukola PIRKU         HYL  
  32 shelam Teppo Onnenpisaran Kultakimpale Ella Kaijärvi ATT         HYL  
  33 espves Sulo Caraydan Rockii Tiina Väli-Mattila RAUMA         HYL  
  43 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT         HYL  
  42 espves Daami Caraydan Kumba Salla-Maarit Kantola RFF         HYL  
  40 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU         POIS  
  41 shelam Kiara Cardiwe's Don't Judge Me Hanne Vallinkoski LÄGI         POIS  

Pikkumaksi 3, kello 15:30, tuomari Rauno Virta, koirakoita 5, ihanneaika 47 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 45 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT 35,55 5,40 -11,45 0 -11,45  
2 46 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT 46,11 4,16 -0,89 5 5  
  47 auskel Hu Árkosligeti Magic Eyes Kea Mari Kaplas ACTIV         HYL  
  49 auskel Frida Cefeus Ztrålande Frida Ii Tiina Salonen TSAU         HYL  
  58 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  

Maksi 3, kello 15:30, tuomari Rauno Virta, koirakoita 15, ihanneaika 47 s, eteneminopeus 4,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 54 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 31,50 6,10 -15,50 0 -15,50  
2 62 borcol Nadi Eyewitness Me Myself N'eye Jenni Leino LAW 32,98 5,82 -14,02 5 5  
  50 borcol CASEY CASEY XI Kelly Chaffin (USA)         HYL  
  53 borcol Bright KPBCs LIGHT 'EM UP Rachel Sanders (USA)         HYL  
  55 auskel Neo Nallikallion Mä Olen Niin Pop Tapio Mäntysalo ATT         HYL  
  57 borcol Mayday Border star Icebreaker Calls Mayday channie orsted (DEN)         HYL  
  59 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU         HYL  
  60 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  63 borcol Vuokko Myytin Asfaltti Polttaa Jari Leino ATT         HYL  
  64 borcol Pirtu Promillen Pirtu Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  65 auskel Cinta Maiskis Marunda Mira Kangas TASSU         HYL  
  66 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  67 borcol Eino Jippon Jenni Inkinen ATT         HYL  
  69 borcol Spock Eyewitness Levitator Marko Mäki LAW         HYL  
  73 belpam Tuhma Frosty Forest Knock Out Emma Alve WECA         HYL  
  52 borcol Chip All Zet Chip In For The Win Jane Elene Christensen (DEN)         POIS  
  56 auskel Teuvo DEVONAIRS DAVY JONES Petra Malin ATT         POIS  
  68 borcol Do It Darleyfalls All Zet To Do It Jane Elene Christensen (DEN)         POIS  
  71 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW         POIS  
  72 borcol Yks Promillen Dubonnet Mikko Aaltonen ACTIV         POIS