EO-karsinnat, Lieto 28.1.2018 C hyppyrata, paikka RC-Areena, järjestäjä TURUN SEUDUN AGILITYURHEILIJAT RY

[Medi 3] [Mini 3] [Maksi 3]

Medi 3, kello 10:00, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 82, ihanneaika 36,64 s, eteneminopeus 4,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 86 shelam Nana Karvakedon Justiina Jonna Kannisto HSKH 31,02 5,48 -5,62 0 -5,62  
2 89 shelam Kisu Cimillan Gis Gis Päivi Männistö-Rahunen PIRKU 31,83 5,34 -4,81 0 -4,81  
3 88 kesvil Ville Celesterling Sun Shower Eeva Ihatsu JAU 32,06 5,30 -4,58 0 -4,58  
4 73 espves Zili Concurrido Zancada Sanna Kobylin JAU 32,18 5,28 -4,46 0 -4,46  
5 87 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW 32,19 5,28 -4,45 0 -4,45  
6 68 x-rotu Rosa ROSA Taina Rantanen VEIKK 32,37 5,25 -4,27 0 -4,27  
7 3 espves Emma Tulimaan Emma Kati Jokimäki WECA 32,46 5,24 -4,18 0 -4,18  
8 36 espves Inkeri NADADOR BABOSA FURIOSA Marko Mäkelä JANKK 32,56 5,22 -4,08 0 -4,08  
9 6 espves Daami Caraydan Kumba Salla-Maarit Kantola RFF 33,15 5,13 -3,49 0 -3,49  
10 84 espves Esso Caraydan Extasis Jade Erkko BAT 33,54 5,07 -3,10 0 -3,10  
11 30 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT 33,56 5,07 -3,08 0 -3,08  
12 85 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 33,79 5,03 -2,85 0 -2,85  
13 44 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT 33,83 5,03 -2,81 0 -2,81  
14 82 shelam Siina Amor'jade Aurora Of Alicante Tuija Annala OKK 34,20 4,97 -2,44 0 -2,44  
15 75 kesvil Core High Score Starring Moravia heidi savolainen SWAU 34,53 4,92 -2,11 0 -2,11  
16 41 shelam Pipsa Sopuriinan Riemu Aila Rajaheimo KKK 35,23 4,83 -1,41 0 -1,41  
17 58 shelam Muru Williruusun Ellinoora Satu Koskinen HSKH 36,43 4,67 -0,21 0 -0,21  
18 7 kromfo Tofsan Krumme Furche Flammentanz Åsa Rancken TSAU 39,29 4,33 2,65 0 2,65  
19 54 parson Raipe Viininvartijan Bablo Juha Alenius AGRY 39,37 4,32 2,73 0 2,73  
20 17 koohon Lenni Damliers Oliver Pirjo Mäenpää K-PKK 39,54 4,30 2,90 0 2,90  
21 67 kromfo Hikka Krumme Furche Yolander Kaisa Ylä-Tuuhonen TAMSK 32,80 5,18 -3,84 5 5  
22 52 pyrpap Käki Berger D'arbazile Saut De Drôle Coucou Nina Leminen TAMSK 32,88 5,17 -3,76 5 5  
23 38 espves Zip Bonachón Manzano Taru Mäkinen RAUMA 32,95 5,16 -3,69 5 5  
24 47 parson Justus Arbor Vitae Fosforos Eveliina Sipilä JAU 34,83 4,88 -1,81 5 5  
25 64 parson Messi Scotstyles Scotch Bonnet Marianne Pekkola KOTKA 36,45 4,66 -0,19 5 5  
26 8 lagrom Kärtty Gewitter La Pupa Laura Nissinen HSKH 36,97 4,60 0,33 5 5,33  
27 24 pyrpap Kipinä Salokannel Euforia Claudia Ottka I-HAH 37,06 4,59 0,42 5 5,42  
28 79 kromfo Muka Bingis Boo Kaisa Ylä-Tuuhonen TAMSK 38,08 4,46 1,44 5 6,44  
29 14 koohon Hilary Mattssons Freyas Hilary Von Anthony Henrika Pelkonen HSKH 40,04 4,25 3,40 5 8,40  
30 39 shelam Nonnih Pilvimarjan Ariane Ari Kuparinen RIMA 35,38 4,80 -1,26 10 10  
31 80 shelam Nalle Helskon Ingrid Nina Hänninen HU-PU 39,61 4,29 2,97 10 12,97  
32 33 parson Masteri Kylini Wish Master Anniina Välttilä RAUMA 40,41 4,21 3,77 10 13,77  
  1 shelam Iona Käpylaakson Ilon Tuoja Satu Tuomela HSKH         HYL  
  2 x-rotu Skrållan Skrållan Åsa Rancken TSAU         HYL  
  4 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Asko Jokinen TSAU         HYL  
  10 kesvil Svante Jumparound As Mad As A Hatter Anniina Salo HSKH         HYL  
  11 pyrpal Siili Tottakai Caaheen Caanis Sami Suvanto LÄGI         HYL  
  12 shelam Kuka Taiga Doo's Just Do It Kirsi Hyvärinen ACTIV         HYL  
  13 koohon Lex Oorbellen Kevin Sami Oksa HAU         HYL  
  16 shelam Fendi Bumtsi Bum Zip Your Lip Linda Loikkanen SiSu         HYL  
  18 amecoc Ossi Fabelsfee Lets Talk About Me Lotta Tuuva LAU         HYL  
  19 auskel Viima Vickulas Vispa Jouni Vahlstedt LÄGI         HYL  
  20 puli Nelli Narukerän Elegantti Elli Mari Pelto-Piri WECA         HYL  
  21 kromfo Ruksi Bingis Baloo Viivi Snellman HSKH         HYL  
  22 pyrpap Cromi Drole D'oiseau T'amie Adroite Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  23 x-rotu Winston WINSTON Jonna Aaltonen HAU         HYL  
  25 shelam Noona AGARWAEN ANYER Fanny Lindfors LAW         HYL  
  35 parson Valtti GREEN PERRY'S PETER O'TOOLE annina myllyaho JAU         HYL  
  26 espves Esteri Nadador Tormenta Furiosa Mona Liljegren JANKK         HYL  
  27 kromfo Tapa Alobelin Bianca Hanna Degerman TAMSK         HYL  
  28 shelam Loru Päättymätön Taika Sanna Hovila ATT         HYL Juoksu
  29 shelam Stig Pilvimarjan Avant Garde sanni kariniemi P-HAU         HYL  
  31 espves Lili Caraydan Nicodicodine Elisa Nuutinen HAU         HYL  
  32 kromfo Flaksi Raasillan Chestnut Teemu Kollanen JAU         HYL  
  37 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen RFF         HYL  
  40 espves Älli Caraydan Que Bicho Terhi Hakala RAUMA         HYL  
  42 kesvil SIRIUS Woolly Bohemia\'s Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI         HYL  
  43 espves Kiki Aquacrest Independent Woman Elisa Nuutinen HAU         HYL  
  45 pyrpal Leni ELENI CHUKEN SAKURA NO KUNI Minna Päivärinta LÄGI         HYL  
  46 kromfo Ransu Krumme Furche Cuba Libre Harri Nurmi Skromfo         HYL  
  49 shelam Elmo Käpylaakson Elmo Katja Kumpulainen HEILU         HYL  
  50 kesvil Taira Woolly Bohemia's Minnie Dean Brita Långström KKK         HYL  
  53 pyrpap Miux Entre Nous Quelle Légende Bleue Maria Hirvonen PoKS         HYL  
  55 kesvil Lenni Greyfun's Wind Of Chance Josefiina Teräväinen LAGU         HYL  
  56 kromfo Timppa Jazzmo Galoppi Minna Vilmi Skromfo         HYL  
  57 novnou Tikru Redadict Measure Maid Johanna Nyberg TAMSK         HYL  
  59 koohon Kafi Callitris Kafilo Gatrina Ari Partti LAU         HYL  
  90 schape Liinu High Volts Igloo Inuit Sanna Sinihalme schape         HYL  
  61 espves Essi Caraydan Oceana Anne-Mari Tenhovalo KKK         HYL  
  62 espves Zemi Concurrido Inflamable Sanna Kobylin JAU         HYL  
  63 parson Lissu Bravefellow Larissa Annamaria Ristimäki RAUMA         HYL  
  65 kromfo Nopsa Bingis Bolt Heli Kuronen I-HAH         HYL  
  66 espves Börje Caraydan Niodid Mika Kangas HAU         HYL  
  69 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola LAW         HYL  
  70 borcol Jura Chinagirl Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  72 espves Asta Caraydan Galaxia Anne-Mari Tenhovalo KKK         HYL  
  74 kromfo Rauha Raasillan Carpe Diem jani Kantola TORKK         HYL  
  76 shelam Leevi BLACK CLASSIEL'S SEVILLE Katariina Kuiro TAMSK         HYL  
  77 shelam Viima Bluemeadow's Cant Stop Me Olli Pirttimäki SWAU         HYL  
  78 shelam Nana Frosty Night's Adriana Jennika Mattila BAT         HYL  
  81 koohon Olli Bullbenz Kooi Olly Sade Outi Leppänen TAMSK         HYL  
  83 koohon Yego Amoenus Yego Jari Laitinen KKK         HYL  
  5 espves Pihka Ran-Plan Furiousballad Tyyni-Tuuli Kosonen ATT         POIS  
  9 parson Pava Tupla-Täplän Maximus Toni Koutu LÄGI         POIS  
  15 kesvil Fiffan Woolly Bohemia's Goes For Alley-Oop Alli Arppe I-HAH         POIS  
  34 kesvil Ampiainen Woolly Bohemia's Hobbit Style Risto Mallat HSKH         POIS  
  48 schape Sissi HÄRDELLIN BELLFLOWER Marko Kapiainen HSKH         POIS  
  51 tarupi Näpsä Pikkupihan Erlan Erioniitti Heli Lassila LAKKE         POIS  
  60 cocspa Romu Sinnilän Nuunuu Elli Hartikainen SWAU         POIS  
  71 shelam Budi Sopuriinan Bodil Anu Rajaheimo JAU         POIS  

Mini 3, kello 12:30, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 48, ihanneaika 38,52 s, eteneminopeus 4,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 149 parson Elmo GREEN PERRY'S BOOMER annina myllyaho JAU 33,38 5,21 -5,14 0 -5,14  
2 137 shelam Sumu Sleepless Amazing Race Sari Mikkilä LAGU 33,57 5,18 -4,95 0 -4,95  
3 151 shelam Carma Khimairan Age Of Miracles Ira Mikkanen MAH 33,60 5,18 -4,92 0 -4,92  
4 120 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU 33,95 5,13 -4,57 0 -4,57  
5 143 parson Helga Kamunkorven Juhannusruusu Merja Kantola TORKK 34,70 5,01 -3,82 0 -3,82  
5 147 shelam Stella Shetwood Dazzling Lady Sonia Delatte ATT 34,70 5,01 -3,82 0 -3,82  
7 144 shelam Wii KRÅKESLOTTETS MISS INFINITI Irene Erling HAU 37,02 4,70 -1,50 0 -1,50  
8 138 shelam Kessu Taimitarhan Keisari Eetu Rajala SHELT 37,39 4,65 -1,13 0 -1,13  
9 115 shelam Wii Käpäläkoplan Wii Heidi Kohonen ATT 37,42 4,65 -1,10 0 -1,10  
10 119 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Hanna Sori TSAU 37,71 4,61 -0,81 0 -0,81  
11 110 bicfri Jedi Leeward's Phantom Traveler Anna-Maria Lahesmaa-Korpinen I-HAH 40,13 4,34 1,61 0 1,61  
12 118 mittel Iisa Jemeritan Multicolor Geisha Inkeri Vapalahti TASSU 43,33 4,02 4,81 0 4,81  
13 148 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA 34,26 5,08 -4,26 5 5  
14 126 shelam Tuima Nappulavaaran Tuli Tero Liljeblom JAU 35,20 4,94 -3,32 5 5  
15 107 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU 35,71 4,87 -2,81 5 5  
16 124 parson Chili Tairngire Tangerine Timo Puusaari RIMA 38,14 4,56 -0,38 5 5  
17 113 parson Free Double Barrel's Simone Timo Puusaari RIMA 38,16 4,56 -0,36 5 5  
18 104 kääsna Mimmi Rantakaupin Öiden Kuningatar Jarna Kivijakola-Määttä OKK 43,08 4,04 4,56 5 9,56  
19 116 kääpin Muru Crazy Cowboy's Hot Chill Tiina Sauvola OKK 41,27 4,22 2,75 10 12,75  
20 103 borter Didi Eysha Kham-Mi Maarit Niemelä BAT 41,68 4,17 3,16 10 13,16  
21 108 mittel Aika Mikälie Aikakone Mari Lukkarinen PoKS 42,29 4,11 3,77 10 13,77  
  101 parson Flow Scotstyles Flying Flow Sari Puusaari RIMA         HYL  
  102 parson Tilda Tupla-Täplän Darjeeling Milja Silvasti TSAU         HYL  
  105 parson Lumo After Barnakin Enchant Moon Anniina Välttilä RAUMA         HYL  
  106 shelam Kippari Eveetun Lumi Mies Petri Heinonen BAT         HYL  
  109 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         HYL  
  111 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU         HYL  
  112 parson Sulo Scotstyles Foxtrot Sari Puusaari RIMA         HYL  
  114 shelam Wii Pilvimarjan Vidor Krista Leino HI-HA         HYL  
  117 shelam Blitz Nappulavaaran Vesi Petri Heinonen BAT         HYL  
  121 shelam Tuuli TRICKY BLUE'S LITTLE SECRET Tiina Haponen MAH         HYL  
  123 parson Fly Double Barrel\'s Tasty Toscana Sari Puusaari RIMA         HYL  
  128 parson Turo ANTSEPÄN TÄYSTURO Iina Kalliomäki HSKH         HYL  
  125 shelam Mazy Gjerulff Eager To Be Amazing Kajsa Lampén JAU         HYL  
  127 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU         HYL  
  129 jackru Hese Endell What A Night Pasi Partanen E-HKK         HYL  
  130 käävil Massimo BACKSEAT DRIVER'S MASSIMO Ulla Viholainen FPUKO         HYL  
  131 tarupi Junnu Yacatis Örjan Ökenstorm Heli Koskensalo TAMSK         HYL  
  132 jackru Grimma Walking Disaster's Highly Explosive Päivi Karjalainen KAT         HYL  
  133 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU         HYL  
  134 parson Kunto Pampalovaaran Pokeri-Hai Tiina Tahvanainen KKK         HYL  
  135 käävil Wii Inwhite Love Twister Anki Molander JKF         HYL  
  136 jackru Rumba KISENTEL'S ZOOLANDER Virpi Koski P-HAU         HYL  
  139 shelam Kirill Taikahännän Prinssi Kirsi Hyvärinen ACTIV         HYL  
  141 käävil Tami BACKSEAT DRIVER'S TAMBEST Ulla Viholainen FPUKO         HYL  
  142 käävil Dafi Flying Step's Quickstep Janika Majasaari VAS         HYL  
  145 parson Hertta Repoketun Fireball Tiina Tahvanainen KKK         HYL  
  146 shelam Ella SNOWGLOW'S ENIGMATIC MARIELLA Merja Hakala TASSU         HYL  
  122 walter Esme High Voltages Esperanza Katja Kelloniemi HAU         POIS  
  140 parson Misty Scotstyles Misty Flip Anne Rantanen RIMA         POIS  
  150 cocspa Sinni Namusillan Mareta Hanna Hyvärinen TAMSK         POIS  

Maksi 3, kello 14:30, tuomari Reetta Pirttikoski, koirakoita 89, ihanneaika 36,05 s, eteneminopeus 4,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 302 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 30,53 5,60 -5,52 0 -5,52  
2 299 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW 31,26 5,47 -4,79 0 -4,79  
3 296 borcol Yks Promillen Dubonnet Mikko Aaltonen ACTIV 31,37 5,45 -4,68 0 -4,68  
4 279 borcol Into Saunajaakon Breakthru Tiina Koistinen RIMA 31,39 5,45 -4,66 0 -4,66  
5 221 borcol Rhea Tending Gifted Juha Orenius CITYB 31,57 5,42 -4,48 0 -4,48  
6 283 borcol Himo Karmiwan Qmis Taija Mäkelä MÄNTS 31,61 5,41 -4,44 0 -4,44  
7 301 belpag Zorro Finn Noir Jay-Z KIM KURKINEN RIMA 31,68 5,40 -4,37 0 -4,37  
8 256 borcol Kalevi Droplet Anna-Stina Venäläinen KKK 31,92 5,36 -4,13 0 -4,13  
9 259 borcol Classy Walking Disaster's Llandeilo Sampo Kokkonen LAU 32,08 5,33 -3,97 0 -3,97  
10 288 borcol Rei Saunajaakon I Am The Walrus Niina-Liina Linna NAS 32,23 5,31 -3,82 0 -3,82  
11 208 borcol Cari Karioka Of Tending Sami Wessman P-HAU 32,53 5,26 -3,52 0 -3,52  
12 250 borcol Zoi DECATHLETE'S DELIZIA Riina Koskelma HAU 33,25 5,14 -2,80 0 -2,80  
13 246 auskel Roima CEFEUS SIR ROIMA II Sanna Nummelin JAU 33,70 5,07 -2,35 0 -2,35  
14 269 borcol Iisi Piggyland's Icewein Taija Salokannel TSAU 33,73 5,07 -2,32 0 -2,32  
15 236 borcol Kuula Yes Minna Martimo ACTIV 33,96 5,04 -2,09 0 -2,09  
16 232 auskel Andy Coshagh Belenos janne karstunen BAT 34,21 5,00 -1,84 0 -1,84  
17 272 kromfo Ruffe Raasillan Arcus Martti Takala TUUKK 35,07 4,88 -0,98 0 -0,98  
18 239 novnou Mauri Ainstainin Buuttaus Toimii Josefina Sipilä AST 36,97 4,63 0,92 0 0,92  
19 284 borcol Grace Downforce Grace Heidi Karanko RAUMA 30,76 5,56 -5,29 5 5  
20 255 borcol Fizz Tending Piraya Emmi Lavikka BAT 30,91 5,53 -5,14 5 5  
21 274 auskel Hu Árkosligeti Magic Eyes Kea Mari Kaplas ACTIV 30,99 5,52 -5,06 5 5  
22 286 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 31,80 5,38 -4,25 5 5  
23 231 borcol Leon Gladiator Janne Rajala ACE 31,84 5,37 -4,21 5 5  
24 220 belpam Tarmo Pinkojan Rodriguez Miisa Rapi LAU 32,05 5,34 -4,00 5 5  
25 233 pitcol Kiila Maple Yard Gin Fizz Silja Larmu PIRKU 32,50 5,26 -3,55 5 5  
26 242 borcol Flow Somollis Flo-Jo Maria Aaltonen PCTeam 32,70 5,23 -3,35 5 5  
27 291 borcol Zup Hakukaaren Zup Mira Pihlajamäki LÄGI 32,75 5,22 -3,30 5 5  
28 276 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT 32,77 5,22 -3,28 5 5  
29 253 borcol Guess Thelook Revolution Guess Heini Lindholm I-HAH 32,80 5,21 -3,25 5 5  
30 212 borcol Duplo Vindicate's Braeburn Outi Hälli E-HKK 33,37 5,12 -2,68 5 5  
31 251 x-rotu Ditte Ditte Kirsi Lappalainen KKK 33,48 5,11 -2,57 5 5  
32 263 borcol Riot Riot Nina Venäläinen KOTKA 33,74 5,07 -2,31 5 5  
33 262 borcol Hups Tronic Jinx Sanna Rautio HAU 33,96 5,04 -2,09 5 5  
34 224 borcol Cajo Border Treasure Eternal Flame Maria Huttunen SiSu 34,80 4,91 -1,25 5 5  
35 287 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT 35,75 4,78 -0,30 5 5  
36 295 belpag Bolt Eloisa Soturi Antti Kurvinen ACE 35,96 4,76 -0,09 5 5  
37 219 sakpai Pink Nexocan Fuxia Helena Heino RAUMA 36,32 4,71 0,27 5 5,27  
38 230 borcol Lin Peatdigger Ruby Anni Kelkka HAU 36,48 4,69 0,43 5 5,43  
39 227 borcol Lotto Tronic Junex Johanna Mankinen SiSu 31,63 5,41 -4,42 10 10  
40 209 borcol Rin Chunky Monkey Beyond Dreams Joona Sumela HSKH 34,78 4,92 -1,27 10 10  
41 257 borcol Zeta Shadoway's Final Fantasy Johanna Kronqvist K-PKK 36,13 4,73 0,08 10 10,08  
42 249 borcol Ihme Tending Mirage Maiju Ojamies TAMSK 36,68 4,66 0,63 10 10,63  
43 218 borcol Clio Diolch Pink Jenni Karstunen BAT 37,15 4,60 1,10 10 11,10  
44 271 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU 37,25 4,59 1,20 10 11,20  
45 202 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT 42,66 4,01 6,61 5 11,61  
46 278 borcol Grappa Promillen Elysée Timo Liuhto LAW 37,86 4,52 1,81 10 11,81  
47 241 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT 38,31 4,46 2,26 10 12,26  
48 252 borcol Ross Something Like Army Brat Janika Karenmaa RAUMA 40,11 4,26 4,06 10 14,06  
49 244 borcol Ysi Tending Native Anders Kronqvist K-PKK 34,24 4,99 -1,81 15 15  
50 292 borcol EVE Maple Yard Koh-I-Noor Tiina Hasu JAU 34,43 4,97 -1,62 15 15  
51 205 auskel Typy Maiskis Orientia Iina Kalliomäki HSKH 35,69 4,79 -0,36 15 15  
52 215 borcol Sotku EYEWITNESS LIVIN' ON THE EDGE Esa Muotka HAU 37,00 4,62 0,95 15 15,95  
53 254 borcol HIP Johan On Triplatupla Bee Backlund CITYB 34,63 4,94 -1,42 20 20  
54 203 borcol Siisti Eyewitness Tru Luxury Esa Muotka HAU 41,08 4,16 5,03 15 20,03  
  201 borcol Porsche Shadow Of Aire Power Play Iida Vakkuri HAU         HYL  
  204 sakpai Fifi Nexocan Galdr Helena Heino RAUMA         HYL  
  206 auskel Tron Sparrowhill Typhoon Tron Lotta Lehtinen P-HAU         HYL  
  207 borcol Kiva ICEPEAK PRIDER'S REAL DEAL Kati Kylliäinen LAU         HYL  
  210 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  211 auspai Sylvi ATTIC ANGEL'S TACTFUL MERENQUEIST Anne Pullinen KOIVU         HYL  
  213 borcol Link Peatdigger Chip Jonna Aaltonen HAU         HYL  
  216 belpag Pertti Valkohampaan Fanaatikko Asko Salmi HEILU         HYL  
  222 borcol Niki Skogsvallarens Unika Liisa Männistö JAU         HYL  
  223 borcol Spock Eyewitness Levitator Marko Mäki LAW         HYL  
  225 borcol Lewis Walking Disaster's Llew Anna-Maria Niemelä OKK         HYL  
  229 borcol Etna Vindicate's Wildfire Elina Jänesniemi RFF         HYL  
  234 borcol Kiri NEVER NEVER LAND L'TIGHT TURN Ilona Marjakoski TAMSK         HYL  
  235 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  238 borcol Mali Mawlch Amy Riina Koskelma HAU         HYL  
  240 borcol Bolt Something Like Extra Power Janika Karenmaa RAUMA         HYL  
  243 borcol Des Johan On Svingi Tiiu Toijala HAU         HYL  
  245 borcol Simo Tammikallion Udany Jonna Nevalainen TAKUT         HYL  
  248 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  258 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW         HYL  
  260 borcol Bang Speedoggie Going Out With A Bang Minna Martimo ACTIV         HYL  
  266 borcol Bond Trust Your Heart Ean Tiia Vitikainen ACE         HYL  
  267 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU         HYL  
  303 borcol Quinn Tronic Quinn Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  270 belpat Inkeri Kuunsirpin Twin Cam Kirsimaaria Inkinen-Moukola PIRKU         HYL  
  273 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  275 borcol Pirtu Promillen Pirtu Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  277 borcol Jay Myytin Oikee Asenne Marko Kivihalme HAU         HYL  
  280 kroati Böödi Lark Con Maige Tommi Raita-aho TAMSK         HYL  
  282 auskel Noah Maiskis Milou Sonja Paavola TSAU         HYL  
  285 borcol Nadi Eyewitness Me Myself N'eye Jenni Leino LAW         HYL  
  290 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT         HYL  
  294 auskel Moska Nallikallion Kaitse O Ihku Kati Kuuttila LAGU         HYL  
  298 borcol Qra Karmiwan Qra Hannamari Nieminen HSKH         HYL  
  300 borcol Thor Tending Gale Niina-Liina Linna NAS         HYL  
  214 belpam Pihla Pinkojan Maracana Teemu Hakanpää AK-6         POIS  
  217 borcol Olavi Sauropod Anette Lindell TASSU         POIS  
  226 borcol Fendi Pikkupaimenen International News Hanna Löytynoja YLÖKK         POIS  
  228 borcol Lilla Muussen Peatdigger Bute Senni Huotari VEIKK         POIS  
  237 borcol Sole Toberoi Ace Of Spades Kati Tenhonen BAT         POIS  
  247 auspai Riemu Popotin Caviar Jenni Sohlberg HSKH         POIS  
  261 auskel Armas Redqliff's Guru Undercover Eeva Välilä ATT         POIS  
  264 borcol Soda Breezing Flicker Laura Verkamo HAU         POIS  
  265 belpam Sira Suhteellisen Kärppä Henri Pajander LAGU         POIS  
  268 borcol Diego Trust Your Heart Glen Timo Sutinen ACE         POIS  
  281 borcol Vanttu Piggyland´s Odile Minna Viitanen KKK         POIS  
  289 borcol Sur Toberoi Indiana Sanni Husso LÄGI         POIS  
  293 borcol Håp Invictus Minna Viitanen KKK         POIS  
  297 borcol Tero Saunajaakon Audi Jr Marianne Karjalainen P-HAU         POIS