Kilpailu 16.3.2016 STARTTI, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Tuomas Oksanen, koirakoita 13, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 1,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 käävil Hirmu Johanna Suuronen ATT 21,45 -23,55 0 -23,55  
2 5 kääpin Ion Miia Anttila ATT 20,33 -24,67 5 5  
3 1 gribru Tofu Niina Aalto TSAU 28,14 -16,86 5 5  
4 7 x-rotu Sabrina Anniina Ekman ATT 34,07 -10,93 5 5  
5 8 gribru Latte Niina Aalto TSAU 35,13 -9,87 5 5  
6 12 gribel Mocca Niina Aalto TSAU 35,22 -9,78 5 5  
7 3 petbra Hector Merja Tapola LSKK 31,65 -13,35 10 10  
8 2 espves Sulo Tiina Väli-Mattila RAUMA 24,68 -20,32 15 15  
9 6 chihul Milo Laura Myllylä TSAU 40,99 -4,01 15 15  
  13 jackru Edi Tiina Kontto ATT 17,55 -27,45 0 -27,45 ULKOP
  9 espves Sulo Tiina Väli-Mattila RAUMA 17,87 -27,13 0 -27,13 ULKOP
  4 gribru Tofu Niina Aalto TSAU 23,68 -21,32 0 -21,32 ULKOP
  11 gribru Igor Merja Tapola LSKK 25,92 -19,08 0 -19,08 ULKOP

Medi, kello 18:00, tuomari Tuomas Oksanen, koirakoita 7, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 1,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 espves Papu Sanna Kunnasvirta TSAU 18,70 -26,30 0 -26,30  
2 1 kääsna Alma Liisa Ilmalahti TSAU 21,30 -23,70 0 -23,70  
3 7 schape Hopsu Marika Ruohonen TSAU 32,72 -12,28 5 5  
4 5 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 22,95 -22,05 10 10  
5 3 shelam Taika Eeva Väntsi TSAU 33,44 -11,56 10 10  
  6 kääsna Alma Liisa Ilmalahti TSAU 19,46 -25,54 0 -25,54 ULKOP
  2 schape Hopsu Esa Vahtera NAPSU 39,05 -5,95 5 5 ULKOP

Maksi, tuomari Tuomas Oksanen, koirakoita 20, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 1,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 borcol Flix Tarja Melakari TSAU 15,56 -29,44 0 -29,44  
2 7 holpal Karu Anri Saarinen TSAU 16,34 -28,66 0 -28,66  
3 3 pirset Bastian Marika Tiittanen TSAU 17,96 -27,04 0 -27,04  
4 9 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 18,44 -26,56 0 -26,56  
5 17 engspa Liinu Krista Räsänen TSAU 18,56 -26,44 0 -26,44  
6 11 lappor Kaapo Kristiina Töykkälä ATT 18,82 -26,18 0 -26,18  
7 8 rhokoi Milo Laura Lehtonen TSAU 19,57 -25,43 0 -25,43  
8 10 borcol Wuu Pasi Pohjanpalo WUH 21,86 -23,14 0 -23,14  
9 6 borcol Taffany Leena Pirilä RÄ-KÄ 21,84 -23,16 5 5  
10 4 engspa Eino Krista Räsänen TSAU 23,76 -21,24 10 10  
11 19 parcol Juni Emmi Savolainen TSAU 24,92 -20,08 10 10  
12 2 lyhcol Pekko Mari Kaasalainen TSAU 19,65 -25,35 15 15  
13 13 parcol Salsa Merja Lemmetti RÄ-KÄ 52,40 7,40 10 17,40  
14 5 auspai Papu Mika Lepistö TSAU 29,47 -15,53 35 35  
  14 holpal Karu Anri Saarinen TSAU 15,24 -29,76 0 -29,76 ULKOP
  15 borcol Flix Tarja Melakari TSAU 15,69 -29,31 0 -29,31 ULKOP
  21 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 17,00 -28,00 0 -28,00 ULKOP
  12 lyhcol Pekko Mari Kaasalainen TSAU 17,83 -27,17 0 -27,17 ULKOP
  20 borcol Wuu Pasi Pohjanpalo WUH 20,53 -24,47 5 5 ULKOP
  16 auspai Papu Mika Lepistö TSAU 22,69 -22,31 30 30 ULKOP
  18 pirset Bastian Marika Tiittanen TSAU       POIS ULKOP