Kilpailu 16.3.2016 AVOIN, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, kello 18:15, tuomari Taija Salokannel, koirakoita 16, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 110 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 14 shelam Kirppu Asko Jokinen TSAU 35,94 -19,06 0 -19,06  
2 4 schipp Mey Pilvi Ekman ATT 40,86 -14,14 10 10  
3 10 shelam Aava Sari Sainio ATT 64,61 9,61 5 14,61  
  1 shelam Ella Merja Hakala TASSU       HYL  
  2 kääpin Koru Maarit Merilä RAUMA       HYL  
  3 shelam Witzi Asko Jokinen TSAU       HYL  
  5 kleins Mimmi Juulia Savolainen ATT       HYL  
  6 käävil Pulla Sanna Kunnasvirta TSAU       HYL  
  7 borter Tico Riitta Laitinen TSAU       HYL  
  8 shelam Ella Merja Hakala TASSU       HYL ULKOP
  9 kääsna Ninni Eeva-Stiina Hatakka ATT       HYL  
  11 käävil Sulo Maria Iinatti ATT       HYL  
  12 kääpin Koru Maarit Merilä RAUMA       HYL ULKOP
  13 borter Tico Riitta Laitinen TSAU       HYL ULKOP
  15 schipp Bami Pilvi Ekman ATT       HYL  
  16 shelam Ella Merja Hakala TASSU       HYL ULKOP

Medi, kello 18:15, tuomari Taija Salokannel, koirakoita 13, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 110 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 espves Huima Johanna Suuronen ATT 32,76 -22,24 0 -22,24  
  1 espves Ali Anja Alanen RAUMA       HYL  
  4 espves Ali Anja Alanen RAUMA       HYL ULKOP
  6 shelam Taika Marja-Leena Järvenpää TSAU       HYL  
  7 espves Ali Anja Alanen RAUMA       HYL ULKOP
  8 shelam Hilma Minna Koskinen TSAU       HYL  
  9 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU       HYL  
  10 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU       HYL  
  11 kääpin Max Nina Tuominen ATT       HYL  
  13 espves Peso Anja Alanen RAUMA       HYL  
  14 shelam Pilke Marja-Leena Järvenpää TSAU       HYL  
  15 espves Toto Liisa Haapsaari MYNSK       HYL  
  16 espves Peso Anja Alanen RAUMA       HYL ULKOP
  2 shelam Tahvo Marianne Ylitalo TSAU       POIS  
  3 shelam Luca Eva Kajander TSAU       POIS  
  12 shelam Tahvo Marianne Ylitalo TSAU       POIS ULKOP

Maksi, kello 18:15, tuomari Taija Salokannel, koirakoita 18, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 110 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 borcol Liina Terhi Leonsaari TSAU 34,21 -20,79 0 -20,79  
2 13 borcol Pilke Pia Heikkilä TSAU 44,87 -10,13 5 5  
3 12 bokser Jake Jonna Hakala ATT 42,26 -12,74 10 10  
  16 borcol Liina Terhi Leonsaari TSAU 32,61 -22,39 0 -22,39 ULKOP
  1 borcol Darwin Emma-Lina Eriksson TSAU       HYL  
  2 kksaks Demo Merja Valta ATT       HYL  
  4 shelam Vipo Salla Heikkilä TSAU       HYL  
  6 lappor Kerttu Kristiina Töykkälä ATT       HYL  
  7 auskel Teuvo Petra Malin ATT       HYL  
  8 borcol Wiksu Saana Koivunen TSAU       HYL  
  9 kihnou Axu Mikael Montonen AN       HYL  
  10 auskel Frida Tiina Kontto ATT       HYL  
  11 lyhcol Elmo Anne Linsuri TSAU       HYL  
  14 borcol Darwin Emma-Lina Eriksson TSAU       HYL ULKOP
  15 kksaks Demo Merja Valta ATT       HYL ULKOP
  17 borcol Silirimpsis Santtu Stenberg TSAU       HYL  
  18 auskel Teuvo Petra Malin ATT       HYL  
  19 borcol Wiksu Saana Koivunen TSAU       HYL  
  5 bokser Jykä Jonna Hakala ATT       POIS