Kilpailu 18.1.2016 Avoin, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 11, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 shelam Stella Sonja Delatte ATT 40,88 -9,12 0 -9,12  
2 1 papill Bella Marika Hiltunen VEIKK 43,28 -6,72 0 -6,72  
3 6 schipp Mei Päivi Ekman ATT 46,22 -3,78 0 -3,78  
4 2 papill Minttu Kenneth Hiltunen VEIKK 39,43 -10,57 5 5  
  7 papill Bella Marika Hiltunen VEIKK 41,90 -8,10 0 -8,10 ULKOP
  11 schipp Mei Päivi Ekman ATT 42,84 -7,16 0 -7,16 ULKOP
  3 shelam Kirppu Asko Jokinen TSAU       HYL  
  4 pkkämä Run Tommi Larikka TSAU       HYL  
  8 papill Minttu Kenneth Hiltunen VEIKK       HYL ULKOP
  9 shelam Kirppu Asko Jokinen TSAU       HYL ULKOP
  10 pkkämä Run Tommi Larikka TSAU       HYL ULKOP

Medi, kello 18:15, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 14, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 shelam Luca Eva Kajander TSAU 41,22 -8,78 0 -8,78  
2 9 kromfo Ida Elina Kukkonen TSAU 57,65 7,65 0 7,65  
3 2 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT 35,78 -14,22 10 10  
  1 espves Ali Anja Alanen RAUMA       HYL  
  3 shelam Tilda Eeva Brockmann TSAU       HYL  
  5 auskel Eka Tiina Selenius TSAU       HYL  
  6 auskel Zalama Marika Ruohonen ATT       HYL  
  7 espves Peso Anja Alanen RAUMA       HYL  
  8 schape Hilda Kati Mäkelä TSAU       HYL  
  10 espves Huima Johanna Suuronen ATT       HYL  
  11 manter Chili Juha Aronen TSAU       HYL  
  12 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT       HYL ULKOP
  13 espves Ali Anja Alanen RAUMA       HYL ULKOP
  14 shelam Tilda Eeva Brockmann TSAU       HYL ULKOP

Maksi, tuomari Jarmo Kumpulainen, koirakoita 7, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 6 samoje Nasu Marika Hiltunen VEIKK 46,53 -3,47 5 5  
2 3 x-rotu Riiviö Marika Ruohonen ATT 79,13 29,13 5 34,13  
  1 espves Elda Tyyni Kosonen ATT       HYL  
  2 auspai Nala Anna Laakso ATT       HYL  
  4 borcol Vuokko Jari Leino ATT       HYL  
  5 auskel Teuvo Petra Malin ATT       HYL  
  7 espves Elda Tyyni Kosonen ATT       HYL ULKOP