Kilpailu 10.11.2015 MÖLLI, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 21, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 shelam Rudi Jessica Tiljander TSAU 32,77 -27,23 0 -27,23  
2 10 borter Tirri Minna Lagström ATT 33,57 -26,43 0 -26,43  
3 9 jackru Sampo Jenna Forsblom TSAU 36,97 -23,03 0 -23,03  
4 8 mäyräk Mango Satu Raikunen   37,87 -22,13 0 -22,13  
5 15 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU 36,87 -23,13 5 5  
6 13   Nekku Milla Antikainen TSAU 42,74 -17,26 5 5  
7 6 parson Stella Oona Mäntysaari ATT 33,42 -26,58 10 10  
8 3 parson Erin Marja Karjalainen ATT 34,53 -25,47 10 10  
9 11 käävil Sulo Maria Iinatti ATT 36,75 -23,25 10 10  
10 7 kesvil Iina Eerika Ventelä TSAU 41,42 -18,58 10 10  
11 12 jackru Milo Kirsi Sundberg ATT 48,87 -11,13 10 10  
12 14 lanhee Piitu Aila Erkkola TSKK 53,58 -6,42 10 10  
13 20 käävil Hippo Annika Kunnasvirta TSAU 44,63 -15,37 15 15  
14 4 lanhee Inkeri Aila Erkkola TSKK 42,94 -17,06 20 20  
15 2 lanhee Kerttu Heli Roström ATT 57,77 -2,23 35 35  
  17 parson Stella Oona Mäntysaari ATT 27,37 -32,63 0 -32,63 ULKOP
  16 parson Enni Marja Karjalainen ATT 28,55 -31,45 0 -31,45 ULKOP
  1 shelam Yoko Heidi Kohonen ATT 43,07 -16,93 0 -16,93 ULKOP
  18 kesvil Iina Eerika Ventelä TSAU 35,20 -24,80 5 5 ULKOP
  19 lanhee Kerttu Heli Roström ATT 42,92 -17,08 5 5 ULKOP
  21 kromfo Lei Jaana Mero ATT 61,01 1,01 25 26,01 ULKOP
    shelam Stella Sonia Delatte ATT       POIS ULKOP

Medi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 14, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 schape Heta Marjanen Janne MYNSK 26,18 -33,82 0 -33,82  
2 7 schape Hilda Kati Mäkelä TSAU 33,34 -26,66 0 -26,66  
3 9 shelam Elsa Camilla Kandelin TSAU 35,62 -24,38 0 -24,38  
4 4 espves Toto Liisa Haapsaari MYNSK 44,44 -15,56 5 5  
5 1 auskel Toka Tiina Selenius TSAU 40,52 -19,48 10 10  
6 3 snauts Luna Katja Koskinen TSAU 58,17 -1,83 10 10  
7 8 espves Nomi Elke Eklöf TSAU 34,36 -25,64 15 15  
8 6 shelam Batman Fanny Lindfors ATT 28,25 -31,75 20 20  
9 2 shelam Niki Henni Komulainen TSAU 69,25 9,25 25 34,25  
10 11 schape Bosse Pirjo Kupiainen ATT 45,85 -14,15 40 40  
11 5 shelam Sulo Jenna Tammisto TSAU 38,52 -21,48 50 50  
  12 auskel Toka Tiina Selenius TSAU 32,58 -27,42 5 5 ULKOP
  14 snauts Luna Katja Koskinen TSAU 47,78 -12,22 5 5 ULKOP
  13 shelam Niki Henni Komulainen TSAU 51,84 -8,16 10 10 ULKOP

Maksi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 14, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 lagrom Otso Kirsi Stenroos ATT 45,65 -14,35 10 10  
2 8 auskel Frida Tiina Kontto ATT 26,54 -33,46 15 15  
3 5 tsepai Babe Viivi Visasalo TSAU 39,08 -20,92 15 15  
4 3 borcol Oiva Maija Rannikko TSAU 37,61 -22,39 20 20  
5 2 borcol Veeti Jouni Suutari ATT 36,44 -23,56 25 25  
  4 borcol Riesa Nina Saarentaa ATT 29,99 -30,01 15 15 ULKOP
  13 borcol Riesa Nina Saarentaa ATT 38,98 -21,02 20 20 ULKOP
  9   Tytti Jaana Leino HARJA 33,98 -26,02 25 25 ULKOP
  11 borcol Oiva Maija Rannikko TSAU 34,92 -25,08 25 25 ULKOP
  6 sakpai Bella Martina Mäkelä TSAU 27,71 -32,29 30 30 ULKOP
  7 lagrom Otso Kirsi Stenroos ATT 58,30 -1,70 30 30 ULKOP
  10 borcol Veeti Jouni Suutari ATT 39,44 -20,56 35 35 ULKOP
  14 belpam Gia Hanna Sori TSAU 89,39 29,39 80 109,39 ULKOP
  12 lagrom Otso Kirsi Stenroos ATT KESK       ULKOP