Kilpailu 18.9.2015 Epikset, Möllit, paikka Royal Canin Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Maksi] [Medi] [Mini]

Maksi, tuomari Jarkko Palm, koirakoita 16, ihanneaika 63 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 20 belpat Harmi Susan Suojanen ATT 30,53 -32,47 0 -32,47  
2 18 kihnou Axu Mikael Montonen   43,62 -19,38 5 5  
3 10 parcol Tyyne Olivia Helin TSAU 35,62 -27,38 10 10  
4 11 holpal Taika Anni Petäjoki ATT 39,47 -23,53 10 10  
5 1 borcol Oiva Maija Rannikko TSAU 35,25 -27,75 15 15  
6 15 borcol Kerttu Sanna Ketola TASSU 35,53 -27,47 15 15  
7 16 tsepai Babe Viivi Visasalo TSAU 43,62 -19,38 20 20  
8 2 mudi Stara Anni Petäjoki ATT 64,04 1,04 30 31,04  
  9 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU 25,66 -37,34 1000 1000 ULKOP
  7 borcol Oiva Maija Rannikko TSAU 27,47 -35,53 1000 1000 ULKOP
  17 borcol Pirkko Anette Lindell TASSU 25,62 -37,38 1005 1005 ULKOP
  4 dalmat Pippa Tarja Helsi ATT 32,65 -30,35 1005 1005 ULKOP
  19 borcol Kerttu Sanna Ketola TASSU 37,28 -25,72 1010 1010 ULKOP
  12 auskel Mortti Minna Haimi-Hakala ATT 37,38 -25,62 1010 1010 ULKOP
  3 borcol Olavi Anette Lindell TASSU 46,28 -16,72 1020 1020 ULKOP
  13 borcol Grace Heidi Karanko ATT 37,66 -25,34 1035 1035 ULKOP
  5 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH       POIS  
  6 x-rotu Peppi Katri Salminen TSAU       POIS  
  8 borcol Olavi Anette Lindell TASSU       POIS ULKOP
  14 borcol Oiva Maija Rannikko TSAU       POIS ULKOP
  21 borcol Cara Sessa Salmenoja LAW       POIS  

Medi, tuomari Jarkko Palm, koirakoita 7, ihanneaika 63 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 shelam Sulo Jenna Tammisto TSAU 34,82 -28,18 5 5  
2 1 borter Rudi Sanna Huhtinen ATT 47,15 -15,85 5 5  
3 9 borter Doni Sanna Huhtinen ATT 50,06 -12,94 5 5  
4 7 shelam Elsa Camilla Kandelin TSAU 38,81 -24,19 10 10  
5 8 espves Lilli Saila Sovela TSAU 51,56 -11,44 10 10  
  3 shelam Luca Eva Kajander TSAU 30,60 -32,40 1000 1000 ULKOP
  5 espves Rommi Saila Sovela TSAU 44,72 -18,28 1000 1000 ULKOP
  2 keesho Kide Terhi Wallin KISA       POIS  
  6 shelam Piiku Riina Rastas TSAU       POIS ULKOP
  10 borter Doni Sanna Huhtinen ATT       POIS ULKOP
  11 isllam Dimma Riikka Väyrynen LSKK       POIS  
  12 koohon Ode Saana Nieminen ATT       POIS  
  13 borter Rudi Sanna Huhtinen ATT       POIS ULKOP

Mini, tuomari Jarkko Palm, koirakoita 11, ihanneaika 63 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 shelam Rudi Jessica Tiljander TSAU 34,78 -28,22 0 -28,22  
2 8 petbra CousCous Nina Aalto TSAU 52,40 -10,60 0 -10,60  
3 3 lanhee Usko Tommi Kauko TSAU 46,63 -16,37 5 5  
4 10 gribru Tryffeli Nina Aalto TSAU 48,03 -14,97 5 5  
5 11 kleins Ina Eija Kumpula TSAU 41,75 -21,25 10 10  
6 4 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU 42,44 -20,56 15 15  
  1 gribel Manteli Nina Aalto TSAU 39,68 -23,32 1000 1000 ULKOP
  7 lanhee Usko Tommi Kauko TSAU 42,10 -20,90 1000 1000 ULKOP
  5 gribru Pähkinä Nina Aalto TSAU 45,25 -17,75 1000 1000 ULKOP
  6 gribru Igor Merja Tapola LSKK 52,81 -10,19 1015 1015 ULKOP
  9 shelam Witzi Asko Jokinen TSAU       KESK  
  12 brater Nova Mervi Juntunen TSAU       POIS  
  13 caiter Vili Meeri Antervo TSAU       POIS