Aseta kilpailun tiedot

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Tero Parvinen, koirakoita 12, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 2,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 12 käävil Lili Emilia Uusaro ATT 28,09 -21,91 0 -21,91 ei sijoitu
2 9 ceskyt Loiste Jarno Järvinen TSAU 31,06 -18,94 0 -18,94  
3 7 caiter Vili Meeri Antervo TSAU 46,31 -3,69 0 -3,69  
4 4 shelam Tahvo Marianne Ylitalo TSAU 28,24 -21,76 5 5  
5 8 jackru Sampo Jenna Forsblom TSAU 28,82 -21,18 5 5  
6 1 shelam Rudi Jessica Tiljander TSAU 30,14 -19,86 5 5  
7 14 cavspa Manda Barbro Lagerstam HANKO 38,24 -11,76 5 5  
8 6 käävil Lili Emilia Uusaro ATT 30,70 -19,30 10 10  
9 11 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU 38,02 -11,98 10 10  
10 5 kääpin Sakari Satu Sirpiö TSAU 28,50 -21,50 15 15  
11 13 shelam Witzi Minna Koskinen TSAU 57,04 7,04 30 37,04  
12 3 parson Erin Marja Karjalainen ATT 66,23 16,23 55 71,23  

Medi, tuomari Tero Parvinen, koirakoita 8, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 2,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 auskel Zalama Marika Ruohonen ATT 28,76 -21,24 0 -21,24 ei sijoitu
2 4 koohon Anse Susanna Vähä-Herttua FORPK 31,32 -18,68 0 -18,68  
3 7 espves Haba Sanna Laine RÄ-KÄ 34,18 -15,82 0 -15,82  
4 1 borter Doni Sanna Huhtinen ATT 39,03 -10,97 0 -10,97  
5 8 shiba Dochu Taru Mäkelä ATT 57,50 7,50 0 7,50  
6 2 shelam Taika Eeva Väntsi TSAU 41,62 -8,38 10 10  
7 5 kääsna Minka Vilma Jylhänkangas FORPK 41,89 -8,11 15 15  
8 3 espves Lilla Roosa Virtanen ATT 62,26 12,26 45 57,26 ei sijoitu

Maksi, tuomari Tero Parvinen, koirakoita 19, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 2,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 18 cirnec Hilla Julia Hartman ATT 27,15 -22,85 0 -22,85  
2 7 holpal Harmi Riikka Järvinen TSAU 28,61 -21,39 0 -21,39  
3 19 belpat Kauko Iida Rinne TSAU 29,14 -20,86 0 -20,86  
4 12 kksaks Demo Merja Valta ATT 31,33 -18,67 0 -18,67  
5 16 lagrom Gio Iida Vuorinen ATT 33,24 -16,76 0 -16,76  
6 11 pitcol Raisa Raila Mattila RÄ-KÄ 37,06 -12,94 5 5  
7 10 borcol Pilke Pia Heikkilä TSAU 41,24 -8,76 5 5  
8 2 dalmat Pippa Tarja Helsi ATT 25,98 -24,02 10 10 ei sijoitu
9 5 borcol Luna Satu Silanterä 11004843 26,52 -23,48 10 10  
10 3 kromfo Charlie Anja Mai ATT 33,76 -16,24 10 10  
11 6 parcol Tyyne Olivia Helin TSAU 34,47 -15,53 10 10  
12 15 x-rotu Riiviö Marika Ruohonen ATT 56,92 6,92 15 21,92 ei sijoitu
13 1 borcol Vii Anne Ristiniemi TSAU 34,48 -15,52 25 25 ei sijoitu
14 9 pitcol Rambo Jenni Keskimäki ATT 42,73 -7,27 25 25 ei sijoitu
15 8 lagrom Otso Kirsi Stenroos ATT 121,46 71,46 25 96,46  
16 14 pitcol Neo Ulla Lahtinen RAUMA 86,87 36,87 75 111,87  
  4 borcol Ralla Noora Haukijärvi TSAU       KESK 10 rv
  13 lagrom Otso Kirsi Stenroos ATT       KESK ei sijoitu
  17 borcol Chhaina Bea Snellman ATT     10   ei saatu aikaa