Kilpailu 21.4.2015 Mölli-luokka, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Jari Lampinen, koirakoita 16, ihanneaika 44 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 phalen Niilo Lotte Sinivaara FPUKO 37,46 -6,54 0 -6,54  
2 12 shelam Tahvo Marianne Ylitalo TSAU 35,48 -8,52 5 5  
3 11 käävil Urmas Kirsi Lindström ÅBSK 43,55 -0,45 5 5  
4 17 mittel Nala Laura Virtanen ATT 42,21 -1,79 15 15  
5 14 jackru Sampo Jenna Forsblom TSAU 42,97 -1,03 15 15  
6 2 mittel Nessa Matleena Riihonen ATT 50,08 6,08 10 16,08  
7 16 cavspa Manda Barbro Lagerstam HANKO 48,60 4,60 15 19,60  
8 13 schipp Maisa Anne Lankiniemi KISA 42,06 -1,94 20 20  
9 4 caiter Vili Meeri Antervo TSAU 67,74 23,74 15 38,74  
10 1 tiispa Lily Paula Markkula ATT 66,39 22,39 30 52,39  
11 10 kleins Kamu Linda Jansen TSAU 63,93 19,93 40 59,93  
12 18 parson Erin Marja Karjalainen ATT 65,21 21,21 45 66,21  
13 19 kleins Alma Matleena Riihonen ATT 54,78 10,78 65 75,78  
14 7 tiispa Lily Paula Markkula ATT 51,46 7,46 1005 1012,46 ei sijoitu
15 8 phalen Niilo Lotte Sinivaara FPUKO 44,18 0,18 1020 1020,18 ei sijoitu
16 15 kääpin Ässä Katja Nieminen ATT 54,06 10,06 1030 1040,06 ei sijoitu
  5 shelam Sulo Jenna Tammisto TSAU       POIS  
  6 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU       POIS  
  9 caiter Vili Meeri Antervo TSAU       POIS ei sijoitu

Medi, tuomari Jari Lampinen, koirakoita 10, ihanneaika 44 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 espves Lilli Saila Sorela TSAU 46,97 2,97 5 7,97  
2 1 shelam Håkan Riikka Laaksonen ATT 33,18 -10,82 10 10  
3 6 shiba Dachu Taru Mäkelä ATT 59,10 15,10 0 15,10  
4 4 espves Rommi Saila Sorela TSAU 53,25 9,25 15 24,25  
5 2 kromfo Eva Lotte Sinivaara FPUKO 39,84 -4,16 25 25  
6 3 snauts Ruska Marika Ruohonen ATT 62,73 18,73 25 43,73  
7 9 shelam Håkan Riikka Laaksonen ATT 44,00 0,00 1010 1010 ei sijoitu
8 5 shelam Luca Eva Kajander TSAU 33,54 -10,46 1015 1015 ei sijoitu
9 7 kromfo Eva Lotte Sinivaara FPUKO 44,00 0,00 1015 1015 ei sijoitu
10 8 auskel Zalama Marika Ruohonen ATT 55,38 11,38 1025 1036,38 ei sijoitu

Maksi, tuomari Jari Lampinen, koirakoita 9, ihanneaika 44 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 holpak Luca Anu Repo KISA 34,42 -9,58 5 5  
2 5 kromfo Charlie Anja Mai ATT 39,51 -4,49 5 5  
3 2 x-rotu Tytti Jaana Leino HARJA 49,48 5,48 0 5,48  
4 7 pinser Sara Erika Bang TSAU 60,61 16,61 25 41,61  
5 11 kksaks Demo Merja Valta ATT 79,21 35,21 10 45,21  
6 12 x-rotu Tytti Jaana Leino HARJA 56,24 12,24 1000 1012,24 ei sijoitu
7 9 borcol Luna Satu Silanterä 11004843 34,60 -9,40 1015 1015 ei sijoitu
8 1 belpat Roosa Maria Keskitalo HARJA 51,77 7,77 1010 1017,77 ei sijoitu
9 4 belpat Roosa Maria Keskitalo HARJA 51,94 7,94 1010 1017,94 ei sijoitu
  3 tsepai Miiru Tia Lenkkeri LSKK       POIS  
  6 dalmat Pippa Tarja Helsi ATT       POIS ei sijoitu
  8 belpam Oikku Jutta Salmi MYNSK       POIS