Kilpailu 10.11.2015 STARTTI, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 20, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 110 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 17 schipp Nixi Marra Salonen ATT 20,56 -34,44 0 -34,44  
2 8 kääpin Ion Miia Anttila ATT 20,57 -34,43 0 -34,43  
3 3 parson Erin Marja Karjalainen ATT 21,28 -33,72 0 -33,72  
4 2 shelam Rudi Jessica Tiljander TSAU 21,41 -33,59 0 -33,59  
5 1 jackru Sampo Jenna Forsblom TSAU 22,06 -32,94 0 -32,94  
6 20 käävil Hippo Annika Kunnasvirta TSAU 23,87 -31,13 0 -31,13  
7 12 lanhee Piitu Aila Erkkola TSKK 30,23 -24,77 0 -24,77  
8 9 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU 25,12 -29,88 5 5  
9 10 shelam Dima Riina Sainisto ATT 27,19 -27,81 5 5  
10 4 lanhee Inkeri Aila Erkkola TSKK 28,41 -26,59 5 5  
11 14 jackru Milo Kirsi Sundberg ATT 33,12 -21,88 5 5  
12 13 wecoca Aatu Elina Holmberg TSAU 35,19 -19,81 5 5  
13 16 chihup Milo Laura Myllylä TSAU 47,50 -7,50 5 5  
14 6 yorter Rose Elina Holmberg TSAU 47,63 -7,37 5 5  
15 7 parson Hyrrä Tiina Jaakkola ATT 20,36 -34,64 20 20  
16 19 mäyräk Mango Satu Raikunen   62,15 7,15 15 22,15  
17 5 käävil Hirmu Johanna Suuronen ATT 37,72 -17,28 45 45  
  18 cocspa Eevi Anu Ikonen ATT 27,96 -27,04 0 -27,04 ULKOP
  15 parson Hyrrä Tiina Jaakkola ATT 24,31 -30,69 10 10 ULKOP
  11 parson Enni Marja Karjalainen ATT 41,40 -13,60 15 15 ULKOP

Medi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 8, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 110 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 espves Toto Liisa Haapsaari MYNSK 23,96 -31,04 0 -31,04  
2 5   Sara Piia Sandelin ATT 27,65 -27,35 0 -27,35  
3 6 cocspa Sohvi Anu Ikonen ATT 30,32 -24,68 0 -24,68  
4 1 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 37,76 -17,24 0 -17,24  
5 4 shiba Nami Taru Mäkelä ATT 26,47 -28,53 5 5  
6 2 espves Nemi Anniina Luostarinen MYNSK 26,87 -28,13 5 5  
  8 shiba Nami Taru Mäkelä ATT 23,96 -31,04 0 -31,04 ULKOP
  7 espves Nemi Anniina Luostarinen MYNSK 25,46 -29,54 5 5 ULKOP
    auskel Toka Tiina Selenius TSAU       POIS  

Maksi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 9, ihanneaika 55 s, enimmäisaika 110 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 labnou Sirpa Ida Tallqvist SWAT 19,42 -35,58 0 -35,58  
2 9 tsepai Babe Viivi Visasalo TSAU 22,07 -32,93 0 -32,93  
3 5 engspa Papu Anne Ahtiainen TSAU 26,64 -28,36 0 -28,36  
4 1 parcol Salsa Merja Lemmetti RÄ-KÄ 50,00 -5,00 0 -5,00  
5 4 engspa Eino Krista Räsänen TSAU 23,69 -31,31 5 5  
6 3 bouvie Luna Minna Tuominen TSAU 33,46 -21,54 10 10  
7 8 dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 23,90 -31,10 50 50  
  7 dalmat Pippa Tarja Helsi ATT 19,04 -35,96 0 -35,96 ULKOP
  6 x-rotu Rosie Pirkko Laine ATT 26,44 -28,56 0 -28,56 ULKOP
    tsepai Babe Viivi Visasalo TSAU       POIS  
    tsepai Babe Viivi Visasalo TSAU       POIS ULKOP