Aseta kilpailun tiedot

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Tero Parvinen, koirakoita 16, ihanneaika 40 s, eteneminopeus 1,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 shelam Tahvo Marianne Ylitalo TSAU 13,83 -26,17 0 -26,17  
2   shelam Rudi Jessica Tiljander TSAU 15,23 -24,77 0 -24,77  
3 5 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU 15,91 -24,09 0 -24,09  
4 16 kkette Aapo Veera Niemi SWAT 16,09 -23,91 0 -23,91 ei sijoitu
5 10 kkette Aapo Veera Niemi SWAT 16,24 -23,76 0 -23,76 ei sijoitu
6 3 kääpin Sakari Satu Sirpiö TSAU 16,29 -23,71 0 -23,71  
7 11 lanhee Max Riikka Santanen ATT 17,82 -22,18 0 -22,18 ei sijoitu
8 14 cavspa Manda Barbro Lagerstam HANKO 20,74 -19,26 0 -19,26  
9 8 shelam Scilla Janita Lehikoinen   23,18 -16,82 0 -16,82  
10 13 shelam Witzi Minna Koskinen TSAU 20,28 -19,72 5 5  
11 15 shelam Scilla Janita Lehikoinen   19,58 -20,42 10 10 ei sijoitu
12 1 lanhee Max Riikka Santanen ATT 24,76 -15,24 10 10  
13 9 x-rotu Riina Annina Ekman 11004843 38,61 -1,39 10 10  
14 7 jackru Sampo Jenna Forsblom TSAU 18,25 -21,75 15 15  
15 4 schipp Nixi Maria Salonen ATT 28,89 -11,11 15 15  
16 6 lanhee Max Riikka Santanen ATT 33,20 -6,80 25 25 ei sijoitu
  12 popopl Huge Maija Helkkula         POIS  

Medi, tuomari Tero Parvinen, koirakoita 13, ihanneaika 40 s, eteneminopeus 1,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 espves Hoppu Katja Koskua ATT 14,84 -25,16 0 -25,16  
2 5 borter Rudi Sanna Huhtinen ATT 15,96 -24,04 0 -24,04  
3 6 shelam Elsa Camilla Kandelin TSAU 15,98 -24,02 0 -24,02  
4 10 borter Rudi Sanna Huhtinen ATT 16,43 -23,57 0 -23,57 ei sijoitu
5 3 shelam Taika Eeva Väntsi TSAU 21,74 -18,26 0 -18,26  
6 2 borter Doni Sanna Huhtinen ATT 22,40 -17,60 0 -17,60  
7 13 shiba Dachu Taru Mäkelä ATT 29,78 -10,22 0 -10,22  
8 12 x-rotu Skrållan Åsa Rancken TSAU 25,40 -14,60 10 10  
9 7 shelam Niki Henni Komulainen TSAU 37,94 -2,06 10 10 ei sijoitu
10 11 espves Haba Sanna Laine RÄ-KÄ 16,86 -23,14 15 15  
11 1 kesvil Echo Sofia Knuts TSAU 19,33 -20,67 20 20  
12 4 shelam Niki Henni Komulainen TSAU 28,49 -11,51 35 35  
13 8 schape Bosse Pirjo Kupiainen ATT 36,21 -3,79 35 35  

Maksi, tuomari Tero Parvinen, koirakoita 18, ihanneaika 40 s, eteneminopeus 1,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 borcol Pirkko Tuomas Oksanen TSAU 11,52 -28,48 0 -28,48 ei sijoitu
2 4 borcol Ralla Noora Haukijärvi TSAU 11,68 -28,32 0 -28,32  
3 2 borcol Pirkko Tuomas Oksanen TSAU 12,23 -27,77 0 -27,77  
4 16 auskel Frida Tiina Kontto ATT 13,04 -26,96 0 -26,96  
5 15 pitcol Raisa Raila Mattila RÄ-KÄ 16,32 -23,68 0 -23,68  
6 14 lagrom Gio Ida Vuorinen ATT 17,50 -22,50 0 -22,50  
7 9 borcol Olavi Tuomas Oksanen TSAU 18,34 -21,66 5 5  
8 6 parcol Tyyne Olivia Helin TSAU 19,38 -20,62 5 5  
9 12 kksaks Demo Merja Valta ATT 20,08 -19,92 5 5  
10 18 borcol Sokka Santtu Stenberg ATT 20,38 -19,62 5 5  
11 7 borcol Wiksu Maria Lepänhaara TSAU 12,84 -27,16 10 10  
12 17 belpag Kauko Iida Rinne TSAU 17,89 -22,11 10 10  
13 8 holpal Harmi Riikka Järvinen TSAU 21,51 -18,49 15 15  
14 3 dalmat Pippa Tarja Helsi ATT 12,64 -27,36 20 20 ei sijoitu
15 10 borcol Chhaina Bea Snellman ATT 15,22 -24,78 20 20  
16 1 borcol Zak Eve Taipale TSAU 18,70 -21,30 20 20  
17 13 borcol Olavi Tuomas Oksanen TSAU 23,93 -16,07 20 20 ei sijoitu
18 11 pitcol Neo Ulla Lahtinen RAUMA 39,89 -0,11 35 35