Aseta kilpailun tiedot

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Sanni Murto, koirakoita 7, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 86 s, eteneminopeus 2,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   shelam Ella Merja Hakala TASSU 15,75 -27,25 0 -27,25  
2   kääpin Priima Miia Anttila ATT 17,09 -25,91 0 -25,91  
3   kleins Kamu Linda Jansen TSAU 22,44 -20,56 0 -20,56  
4   shelam Tahvo Marianne Ylitalo TSAU 22,72 -20,28 10 10  
5   shelam Pilke Marja-Leena Järvenpää TSAU 20,87 -22,13 15 15 Ei sij.
6   kääsna Tuure Taija Niemi ATT 49,16 6,16 25 31,16  
7   shelam Pilke Marja-Leena Järvenpää TSAU 33,40 -9,60 45 45  

Medi, tuomari Sanni Murto, koirakoita 6, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 86 s, eteneminopeus 2,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   shelam Anni Raija Småtrask ATT 20,07 -22,93 0 -22,93  
2   shiba Dachu Taru Mäkelä ATT 28,72 -14,28 0 -14,28  
3   cocspa Börje Pirkko Laine ATT 43,72 0,72 0 0,72 Ei sij.
4   espves Lilli Saila Sovela TSAU 31,91 -11,09 15 15  
5   espves Haba Sanna Laine RÄ-KÄ 18,78 -24,22 30 30  
6   shiba Nami Taru Mäkelä ATT 71,00 28,00 45 73,00  

Maksi, tuomari Sanni Murto, koirakoita 15, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 86 s, eteneminopeus 2,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   borcol Pirkko Tuomas Oksanen TSAU 13,81 -29,19 0 -29,19 Ei sij.
2   borcol Ouzo Tuulia Liuhto LAW 14,72 -28,28 0 -28,28  
3   lagrom Gio Ida Vuorinen ATT 16,29 -26,71 0 -26,71 Ei sij.
4   silnou Dalton Juha Harju AN 19,19 -23,81 0 -23,81 Ei sij.
5   parcol Tyyne Olivia Helin TSAU 19,66 -23,34 0 -23,34  
6   silnou Dalton Juha Harju AN 21,21 -21,79 0 -21,79  
7   borcol Ouzo Tuulia Liuhto LAW 13,34 -29,66 5 5 Ei sij.
8   borcol Grappa Timo Liuhto LAW 13,50 -29,50 5 5 Ei sij.
9   borcol Vii Anne Ristiniemi TSAU 15,44 -27,56 5 5 Ei sij.
10   borcol Pirkko Tuomas Oksanen TSAU 16,68 -26,32 5 5  
11   borcol Tuh Jenni Uotila TSAU 17,91 -25,09 5 5  
12   muster Malla Sanni Ala-Uotila RÄ-KÄ 29,75 -13,25 5 5  
13   borcol LuvTem Jenni Uotila TSAU 15,10 -27,90 10 10  
14   borcol Grappa Timo Liuhto LAW 14,19 -28,81 20 20  
15   belpam Oikku Jutta Salmi MYNSK 27,31 -15,69 25 25